HC Stadion Vrchlabí – Horalé zajíždějí do Benátek

Horalé zajíždějí do Benátek

27.01.2011
Radek Havel, Jan Bažant

Veledůležitý duel sehrají hokejisté Vrchlabí v sobotu od 17 hodin v Benátkách nad Jizerou. Do konce nadstavbové části zbývají totiž už jenom 4 kola a tak jde o každý bod. Při posledním měření sil se v Elektromont aréně radovalo Vrchlabí po výhře 3:2 na samostané nájezdy.

V letošní sezóně se hokejisté z Krkonoš s Benátkami potkali celkem třikrát, z toho dvakrát vyhráli naši hokejisté a jednou zvítězil soupeř. Tentokrát bude duel o to zajímavější, že mezi týmy je rovnost bodů, Benátky jsou před námi jen díky lepšímu skóre.

V posledním zápase soupeř v napínavém duelu porazil Litoměřice 5:3, hattrickem se blýskl Urban. Vrchlabí také naplno bodovalo, když v domácím zápase s Třebíčí dokázalo zastavit sérii tří venkovních porážek. Snad naši hokejisté naváží na vítězství z domácího prostředí a odvezou body také od Jizery.

Sestavy z posledních zápasů
HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Will) - Kajínek, Ulrych, Vála, Pavlů, Kolmann, Niko, Tondr, Jonák - Klimt, Urban, Bárta - Kica, Skořepa, Vantuch - Nevyhoštěný, Jech, Skalický - Kopic, Pabiška, Bulíř

HC Vrchlabí: Koutský - Drábek V., Matějíček, Duben, Pácal, Čížek, Chaloupka, Poživil, Bauer - Urban, Filip, Látal - Loskot, Hubáček, Beck - Zíma, Vrtek, Bezouška - Bláha, Drábek J., Andres.