HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion vyzve na domácím ledě Benátky nad Jizerou

HC Stadion vyzve na domácím ledě Benátky nad Jizerou

15.10.2024
Filip Vedral

HC Stadion si v sobotním utkání proti Kadani připsal důležité tři body. Po dvou prohrách Vrchlabí započalo další vítěznou šňůru, ve které bude chtít pokračovat i proti Benátkám.
Také Benátky nad Jizerou jsou po výhře v minulém kole plny optimismu a budou chtít uspět i ve Vrchlabí.
Partnerem tohoto utkání je Skiarál Špindlerův Mlýn.

HC Stadion Vrchlabí se před 8. kolem nachází na 6. místě s 12 body. Po dvou výhrách nad Řisuty a Táborem přišly dvě prohry. Nejdříve Vrchlabí doma neporazilo Příbram a prohrálo 1:4, v následujícím kole dostalo 7 gólů od Děčína a prohrálo 2:7. Podkrkonošský celek si však spravil chuť v posledním zápase, když doma porazil Kadaň 6:2. První třetina, kterou Stadion vyhrál 4:1, rozhodla o výsledku zápasu.

Posledních 5 zápasů HC Stadion Vrchlabí
7. kolo - HC Stadion Vrchlabí x SK Kadaň 6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
6. kolo - HC Děčín x HC Stadion Vrchlabí 7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
5. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Baník Příbram 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
4. kolo - HC Tábor x HC Stadion Vrchlabí 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
3. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Řisuty 7:5 (1:4, 1:1, 5:0)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Ondřej Chrtek 1+10
2. David Chalupa 5+5
3. Lukáš Kastner 5+2
4. Matěj Poul 3+3
5. Filip Krsek 4+1

HC Benátky nad Jizerou jsou v tabulce hned pod Vrchlabím, na 7. místě. Na kontě mají 11 bodů, stejně jako Písek na 8. místě. Z posledních 5 zápasů si ovšem svěřenci Jiřího Kadlece připsali pouhých 5 bodů. Třikrát šel totiž jejich zápas do prodloužení a hned dvakrát až do samostatných nájezdů. Ve zmiňovaných nájezdech se středočeskému celku daří, když přehráli jak Děčín (4:3), tak Řisuty (6:5). V prodloužení zápasu 3. kola nestačily na Písek a prohráli tak 3:4. Ve zbylých dvou zápasech nestačili na Tábor (0:3) ani na Příbram (1:7).