HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion může doma ukončit sérii se Sokolovem

HC Stadion může doma ukončit sérii se Sokolovem

29.03.2019

Finálové série začala vítězstvím Baníku, který vyhrál poměrem 4:1. Druhý zápas se odehrál na ledě Vrchlabí a i tentokrát zvítězil domácí tým, který porazil Sokolov stejným výsledkem. Třetí utkání se odehrálo znovu v Sokolově, a po napínavých 60 minutách se prodlužovalo. To ale nerozhodlo, stalo se tak až po samostatných nájezdech, ve kterých zvítězilo Vrchlabí.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili TIPOVACÍ SOUTĚŽ - více informací naleznete níže.

V prvním utkání se do vedení dostal Baník, Vrchlabí dokázalo srovnat. Poté už ale padaly branky pouze do vrchlabské sítě a HC Stadion odjel s prohrou. Poté se Vrchlabí poprvé ve finále představilo před domácími diváky. Fanoušci Stadion poháněli dopředu, po první vyrovnané třetině vyhrál druhou třetinu 3:0 a celkovým vítězstvím 4:1 srovnal sérii na 1:1.

Třetí zápas přinesl všechno, co může hokej nabídnout. Nespočet šarvátek, gólů, vyloučení a nakonec prodloužení a samostatné nájezdy. První část vyhrálo Vrchlabí poměrem 2:0, v té druhé zase zabodoval Sokolov. Ve třetí třetině nepadla už ani jedna branka a prodlužovalo se. Během 10 minut ale ani jeden z týmů neskóroval a zápas dospěl do nájezdů. V nich byli úspěšnější hosté, vítězný nájezd proměnil Bednář.

V sobotním zápase má tak HC Stadion možnost ukončit finálovou sérii. Zápas se odehraje od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu. Přijďte podpořit svůj tým v cestě za vítězstvím!

Připravili jsme pro Vás opět TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které může výherce vyhrát balíček od HC Stadionu plný fans předmětů. Tipovat můžete do soboty 30.3.2019 do 18:00 na našem Facebooku, Instagramu, nebo před začátkem utkání při příchodu na zimní stadion. Tipuje se výsledek po základní hrací době.