HC Stadion Vrchlabí – Gajovský si sype popel na hlavu
Ohlasy k zápasu

Gajovský si sype popel na hlavu

07.01.2010
Jana Poskerová

Ani v druhém zápase proti Benátkám na domácím ledě se vrchlabským nepodařilo svého soupeře porazit. Výborné výkony předvedli ve svých bránách gólmani, za hosty Michal Nedvídek, v domácí svatyni pak Petr Ševčík. Branky viděli diváci pouze tři, dvě z toho bohužel za záda Ševčíka. K několika neproměněným šancím se dostal také útočník Nikola Gajovský.

A co k těmto šancím dodal:"Rána šla na masku brankáře, tam stačilo málo a byl to gól. Další tři šance jsem špatně zpracoval. Skoro bych mohl říct, že jsem prohrál zápas."

V první třetině nepadl žádný gól, začátek druhé třetiny připomínal spíše "holomajznu" než zápas prvoligového hokeje. Sám Gajovský potvrdil, že ani hráči neočekávali líbivý hokej, byli připraveni na bojovnost: "Benátky prostě bojovaly lépe a potrestaly naše chyby. Teď už nám nezbývá než se soustředit na sobotní zápas a ten vyhrát."

Doufejme tedy, že se mančaft soustředí řádně a přejeme, aby na ledě Berouna padaly branky za záda domácího gólmana.