HC Stadion Vrchlabí – Dalším soupeřem bude Nymburk

Dalším soupeřem bude Nymburk

26.08.2008
Jakub Gabriel

V R C H L A B Í - Ve čtvrtek 28.8. čeká na vrchlabské hokejisty další přípravné utkání. Po jednodenní pauze po náročném zápase s Hradcem je tu NED Hockey Nymburk. Nymburk v přípravě zatím neprohrál a v posledním utkání porazil Jablonec. Pro Vrchlabí je Nymburk první soupeř z nižší ligy, se kterým se v přípravě utkají. Utkání začíná v 18:00 a bude připraven podrobný online přenos.

Nymburk zatím v přípravě nepoznal hořkost porážky

4 zápasy - 4 vítězství. To je zatím bilance nymburských hokejistů v přípravě. Během 4 utkání vyzkoušeli 3 brankáře. Rückla, Jágra a juniora Zemánka. Hned v prvním zápase si na ledě Mělníku vyzkoušeli samostatné nájezdy, ve kterých uspěli a nakonec zvítězili 5:4sn. Na druhé utkání vyrazili do Jablonce a díky skvělé první třetině, kterou vyhráli 4:0, nakonec vyhráli 4:1. Potom se vydali na pražskou Kobru, kde brali výhru za výsledek 2:5. Čtvrté utkání v přípravě absolvovali opět v Jablonci, tentokrát přidali ještě o branku víc, než před týdnem. Konečný výsledek byl tedy 1:5. Nyní čeká na Nymburk první prvoligový soupeř, uvidíme, zda si připsají pátou výhru ve Vrchlabí.

HC Vrchlabí - HC VCES Hradec Králové 4:5

V úterním přátelském utkání přivítalo na domácím ledě Vrchlabí loňského čtvrtfinalistu 1. ligy HC VCES Hradec Králové. Ve Vrchlabí bylo k vidění krásné utkání se spoustou branek. Hosté šli do dvougólového vedení, ale domácí dokázali do konce třetiny stav otočit. Rozhodující branku na 4:5 vsítil ve 48. minutě Hendrich.

HC Jablonec – NED Hockey Nymburk 1:5

Nymburští dokázali podruhé za sebou porazit svého soka z Jablonce. Nejdříve to bylo 1:4, o týden později 1:5. Nymburský trenér Petr Vrabec toho utkání hodnotil velice kladně, hlavně pozdvihl výborný výkon mladého brankáře Rückla. Za Nymburk se na výhře dvěma brankami podílel Turinský, trefili se také Vondrlík, Fišer a Šimek. Za Jablonec skóroval Macháček.

D&D Elektromont aréna
Vrchlabí 28.8. 18:00
HC Vrchlabí Přípravné utkání NED Hockey Nymburk
HC Vrchlabí - HC VCES Hradec Králové 4:5 Poslední utkání HC Jablonec – NED Hockey Nymburk 1:5

HC Vrchlabí: Ševčík - Chatrnúch, Bendík, Chaloupka, Galvas, Matějíček, Vála, Jaroměřský, Wagenhoffer - Gajovský, Kříž, Gengel, Kornilov, Pajič, Mikšovksý, Horčička, Rod, Látal, Hruška, Rusnák, Knebl

NED Hockey Nymburk: Rückl – Vlach, Dvořák, Kaulfus, Haschka, Topič, Sem – Vondrlík, Nýč, Sirotek – Fišer, Krätzer, Kadeřábek – Dulovec, Škaloud, Martinec – Šimek, Turinský