HC Stadion Vrchlabí – Další domácí zápas bude proti Řisutům
Preview k zápasu

Další domácí zápas bude proti Řisutům

Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí postupuje tabulkou nahoru. Za poslední tři utkání má plný počet bodů a v této sérii bude chtít pokračovat. Na domácím ledě se potká s Buldoky z Řisut. Odložený zápas může přinést zajímavé momenty. Soupeře od sebe dělí pouze tři body.

HC Řisuty jsou v tabulce na 13. místě, na kontě mají pouze sedm bodů. V prvním kole nestačily na Jablonec, kdy prohrály poměrem 2:5, v dalším kole Buldoci zvítězili nad Chebem 4:2. Poté prohrál také s Klatovy a Táborem. Poslední zápas se povedlo Buldokům skórovat hned sedmkrát proti Mostu.

Poslední zápasy
Řisuty - Most 7:4
Řisuty - Děčín 2:3 pp
Písek -Řisuty 6:4
Tábor – Řisuty 5:0

Kanadské bodování Řisuty
1. Vítězslav Bílek 6+8
2. Petr Patyk 2+5
3. Martin Bláha 4+2

HC Stadion Vrchlabí nevstoupil do nové sezóny dvakrát vítězně. Prohrál všechny čtyři zápasy za sebou, jediný bod získal po prohře v prodloužení, kdy padl proti Kobře Praha. Poté se ale zvedl a třikrát za sebou zvítězil. Nejdříve to bylo proti Chebu, porazil také Hronov a na domácím ledě si po vyrovnaném zápase poradil s Klatovy. HC Stadion je s deseti body na 8. místě v tabulce.

Poslední zápasy
Vrchlabí - Klatovy 4:3
Hronov - Vrchlabí 1:9
Cheb - Vrchlabí 0:4
Vrchlabí – Kobra Praha 3:4 po prodl.

Kanadské bodování Vrchlabí
1. Ondřej Chrtek 4+5
2. Patrik Urban 1+8
3. David Chalupa 5+3

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 0+5
Řisuty: Sebastian Janda 0+5

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 4.4 prů. na záp.
Roman Krinwald 0.5 prů. na záp.
Řisuty: Petr Pánek 4.12 prů. na záp.
Filip Šubrt 5.00 prů. na záp.

Vzájemné zápasy
2020 Vrchlabí – Řisuty 5:3
2020 Řisuty – Vrchlabí 4:7
2019 Vrchlabí – Řisuty 9:2

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v pondělí 17. října od 18. hodin. HC Stadion teď potřebuje podporu fanoušků více než kdy dříve!

On-line prodej vstupenek ZDE

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si můžete zasoutěžit o balíček od HC Stadionu Vrchlabí.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do pondělí 17.10.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).