HC Stadion Vrchlabí – Co je nového na soupisce
A Team

Co je nového na soupisce

16.08.2010
Jana Poskerová

Kádr vrchlabského týmu ještě stále nemá svou finální podobu. Minulý týden naskočili do zápasu Gajovský se Sajdlem, ale další den se Nikola vrátil zpět do Boleslavi. Na ledě se znovu objevil Ondřej Látal, ale ani u něj není jisté, zda zůstane. Jak již jednou řekli trenéři: Finální soupiska bude k dispozici 15.9. na prvním zápase.

Tým Mladé Boleslavi má nového sportovního manažera a tím se stal Milan Hnilička. Manažeři našeho a boleslavského týmu se dohodli na pokračování spolupráce, která by ze strany Boleslavy mohla být i hlubší. Během následujících dvou týdnů by měli do Vrchlabí přijít na hostování jeden, možná dva obránci a stejně tak útočníci. Konkrétní jména budou včas oznámena.

Vzhledem k těmto změnám ve vedení týmu se prozatím odložilo rozhodnutí poslat do Vrchlabí Nikolu Gajovského. Ten nyní bude bojovat o prosazení se v extraligovém týmu. Ale je možné, že se nakonec v domácím kádru objeví. Naopak Sajdl bude pracovat na tom, aby se dostal do základní sestavy Vrchlabí. Zda se bude jednat o hostování nebo střídavé starty není zatím upřesněno.

Do konce srpna je opět na zkoušku Ondřej Látal, podmínky jeho případného hostování v celku HC Vrchlabí jsou již dohodnuty. Stejný případ je i u Františka Bakrlíka, který by se měl na ledě představit tento týden.