HC Stadion Vrchlabí – Chance liga ve Vrchlabí ve vážném ohrožení
A Team

Chance liga ve Vrchlabí ve vážném ohrožení

Daniela Udatná

V tomto týdnu jsme obdrželi informaci od našeho partnerského klubu HC DYNAMO Pardubice, že má zájem s okamžitou platností vypovědět naši dohodu o spolupráci na působení našeho klubu v Chance lize.

Pardubice mají zájem o výměnu práv pro účast v Chance lize za práva pro II. ligu, které získali od Dvora Králové nad Labem.

Jiří Jakubec, sportovní manažer:
Je to pro náš klub velice nečekaná rána a vzniklou situaci intenzivně komunikujeme a snažíme se ji řešit.
Aktuálně máme tým a veškerý chod klubu připravený pro fungování v Chance lize, bohužel bez silného extraligového partnera nejsme schopni sestavit konkurenceschopné mužstvo. V současné chvíli intenzivně projednáváme několik variant dalšího postupu.

Jakmile bude jasnější situace ohledně budoucnosti našeho A-týmu, budeme vás o ní neprodleně informovat.