HC Stadion Vrchlabí – Byl to zápas nahoru a dolu, říká Jakub Trefný

Byl to zápas nahoru a dolu, říká Jakub Trefný

11.08.2010
Jana Poskerová

Do třetice se Vrchlabí podařilo vyhrát, Kadaň naopak zažila první porážku. Zápas byl ovšem velmi vyrovnaný, první třetinu dotahovala Kadaň, druhou Vrchlabí a ve třetí třetině nabídly oba celky divákům kvalitní hokejovou podívanou. O krátké zhodnocení průběhu zápasu jsme požádali střelce vítězného gólu Patrika Becka a v šatně soupeře jsme "vylovili" kapitána týmu Jakuba Trefného.

Trenéři obou celků shodně potvrdili, že týmy jsou ještě stále v přípravě a nic není konečné. Vrchlabí testuje různé kombinace pětek, Kadaň pro změnu zkoušela mladé hráče.

Patrik Beck se zpočátku komentáři bránil s tím, že to na něj prostě zbylo:"Ještě nejsme sehraní a je to na nás trochu vidět. Uvidíme, kdo ještě přijde. Určitě se dnes bruslilo, bojovalo. Hodně záleží i na rozhodčím, co pustí a jak bude pískat."

Celek Kadaně dorazil díky objížďkám do Vrchlabí velmi načas:"Trochu nám trvalo, než jsme se rozehráli, ale pak to byl velmi vyrovnaný zápas, komentuje utkání Jakub Trefný. "Hrálo se tvrdě a podle toho vypadala i trestná lavice. Byl to svižný zápas, nahoru a dolu, ale pro diváky to určitě bylo zábavné."

Odvetný souboj čeká na oba celky příští týden v Kadani.