HC Stadion Vrchlabí – Boje o předkolo play-off pokračují v Třebíči
Preview k zápasu

Boje o předkolo play-off pokračují v Třebíči

04.01.2011
Radek Vokál

Další boj o veledůležité body svedou Vrchlabští ve středu na ledě Horácké Slavie Třebíč. Vrchlabí drží 12. pozici zajišťující předkolo play-off, ale na záda mu dýchají Benátky, které ztrácejí bod. Na čele skupiny B jsou další tři kluby včetně Třebíče, které mají jen o bod víc, než Vrchlabí. Východočechům se na hřištích soupeřů moc nedaří, před měsícem ale z Třebíče dokázali odvézt aspoň bod za porážku v samostatných nájezdech.

Třebíč, stejně jako Vrchlabí, střídá výhry s porážkami, ale zatímco Vrchlabí jezdí z venkovních zápasů obvykle s prázdnou, Třebíč body pouští hostům jen výjimečně a tak každý získaný bod z třebíčského ledu by byl cenný. Z šestnácti domácích zápasů sezóny vyšla bodově naprázdno jen třikrát, naposledy doma porazili Jihlavu 3:1 a Chrudim 3:0.