HC Stadion Vrchlabí – Na led Tábora s osmi výhrami v řadě

Na led Tábora s osmi výhrami v řadě

05.01.2024

HC Stadion Vrchlabí má za sebou skvělou sérii osmi vítězných utkání. Na tu bude chtít navázat na ledě Tábora, na který zajíždí již tuto sobotu. Táborští hráči jsou v tabulce aktuálně na druhém místě, naproti tomu Vrchlabí se drží na příčce šesté. Podaří se Kohoutům porazit silný krkonošský celek?

HC Stadion Vrchlabí je od konce listopadu neporažen. Vítězná šňůra začala úspěchem v 18. kole, kdy krkonošský tým zajížděl na led Benátek nad Jizerou. Pokračovalo se v Chebu, kde to byla výhra pouze těsná, 3:2. Stejným výsledkem pro Vrchlabí skončil také zápas v Letňanech. Na domácím ledě HC Stadion porazil Most i Děčín, oběma soupeřům vstřelil hned šest gólů. V Písku Vrchlabí zvítězilo 4:1, a další dvě utkání doma se také povedla na výbornou. Řisuty odjely s výpraskem 9:2, v posledním odehraném zápase HC Stadion vstřelil Slovanu Ústí sedm branek. Vrchlabští fanoušci věří, že jejich tým bude v této šňůře pokračovat a z ledu Tábora odjede s dalšími třemi body.

Posledních 5 utkání HC Stadion Vrchlabí
27. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Slovan Ústí nad Labem 7.2 (0:1, 3:0, 4:1)
26. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Řisuty 9:2 (2:1, 3:1, 4:0)
24. kolo - IHC Králové Písek x HC Stadion Vrchlabí 1:4 (0:3, 1:1, 0:0)
23. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Děčín 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
22. kolo - HC Stadion Vrchlabí x Mostečtí Lvi 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Patrik Urban 13+25
2. Ondřej Chrtek 9+19
3. David Chalupa 10+14
4. Lukáš Kastner 14+8
5. Filip Krsek 8+13

Táborští Kohouti pokračují v úspěšné sezóně, kterou si pojistili již na začátku. Hned ve druhém kole dokázali porazit Cheb vysoko 11:0 a ve vítězné jízdě pokračovali. První bod jim sebraly Kralupy, které po samostatných nájezdech prohrály. V prodloužení pak Tábor padl proti Slovanu Ústí, na domácím ledě v základní hrací době nestačil na Benátky, které potopil až v prodloužení. V posledních pěti odehraným utkáních ale znovu jede na vítězné vlně, stejně jako soupeř z Vrchlabí. Očekává se tak zajímavý souboj o každý centimetr ledu.

Posledních 5 utkání HC Tábor
26. kolo - HK Kralupy x HC Tábor 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
25. kolo - HC Tábor x IHC Králové Písek 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
24. kolo - HC Tábor x Ústecký Slovan 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
23. kolo - HC Řisuty x HC Tábor 1:8 (0:3, 1:1, 0:4)
22. kolo - HC Baník Příbram x HC Tábor 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)