HC Stadion Vrchlabí – Pro další body do Benátek nad Jizerou?

Pro další body do Benátek nad Jizerou?

28.11.2023

HC Stadion Vrchlabí v posledním odehraném zápase bohužel nestačil na pražskou Kobru, která ho na domácím ledě porazila 3:2. Krkonošský celek tak zůstává na sedmém místě v tabulce, na kontě má stále 24 bodů. Ve středečním zápase se utká proti Benátkám nad Jizerou, které jsou ještě o dvě příčky níže.

HC Stadion Vrchlabí sice proti Kobře Praha nebodoval, ale celé tři třetiny držel se soupeřem krok. Bohužel nakonec prohrál o jedinou branku. V předchozích zápasech ale také nezískal mnoho bodů, prohrál například na ledě Příbrami, ale nedařilo se mu ani v Chomutově, odkud si odvezl prohru 1:6. Vítězství ochutnalo Vrchlabí v 17. kole na domácím ledě, kdy zvítězil na Kralupy.

Posledních 5 utkání HC Stadion Vrchlabí
18. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Kobra Praha 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
17. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HK Kralupy nad Vltavou 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
16. kolo - HC Příbram x HC Stadion Vrchlabí 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
15. kolo - Piráti Chomutov x HC Stadion Vrchlabí 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
14. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC WIKOV Hronov 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Patrik Urban 7+16
2. Ondřej Chrtek 4+14
3. Filip Moník 5+7
4. Lukáš Kastner 8+4
5. David Chalupa 6+6

HC Benátky nad Jizerou jsou v tabulce na 9. místě, na kontě mají pouze 20 bodů. V posledním odehraném zápase zvítězily nad Chebem, který porazily 5:2. Za sebou ale mají šňůru šesti proher, počínaje utkáním s Táborem, který zvítězil po prodloužení 5:4. Stejným výsledkem a jedním bodem pro Benátky skončil zápas v Kralupech. Následně nestačily na Chomutov, Ústí, v prodloužení padly na ledě Přibrami a také

Vzájemné zápasy obou soupeřů
2023 - HC Stadion Vrchlabí - HC Benátky nad Jizerou 1:2 pp (ZČ)

Zápas se odehraje ve středu 29. listopadu od 18:00 na zimním stadionu v Benátkách nad Jizerou.