HC Stadion Vrchlabí – V sobotu jede HC Stadion do Mostu

V sobotu jede HC Stadion do Mostu

13.10.2023

HC Stadion Vrchlabí po třech domácích zápasech zajíždí na venkovní led, konkrétně do Mostu. Most je na tom bodově o něco lépe než soupeř z Krkonoš, ale teprve zápas ukáže, kdo si vezme body a kdo vystoupá tabulkou výše.

HC Stadion Vrchlabí po třech domácích zápasech okupuje stále šesté místo v tabulce, na kontě má 9 bodů. Bohužel v posledním odehraném zápase nestačil na pražské Letňany, které si odvezly výhru 4:3. Předtím ale vrchlabští nasekali 11 gólů chebskému celku. Z celkem šesti zápasů má Vrchlabí bilanci 3:3, jedna výhra a jedna prohra je z prodloužení.

Odehraná utkání HC Stadion Vrchlabí
6. kolo - HC Stadion Vrchlabí - HC Letci Letňany 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
5. kolo - HC Stadion Vrchlabí x Cheb 11:0 (5:0, 3:0, 3:0)
4. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Benátky nad Jizerou 1:2pp (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
3. kolo - HC Kobra Praha x HC Stadion Vrchlabí 4:6 (2:0, 0:3, 2:3)
2. kolo - HK Kralupy nad Vltavou x HC Stadion Vrchlabí 5:6pp (1:0, 3:4, 1:1 - 0:1)
1. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Baník Příbram 3:6 (0:0, 2:3, 1:3)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Patrik Urban 6+7
2. David Chalupa 3+4
3. Ondřej Chrtek 3+3
4. Tomáš Bláha 3+1
5. Lukáš Kastner 3+1

HC Most je na tom bodově pouze o bodík lépe, ale v tabulce je na 4. místě. Má přitom odehráno o jeden zápas méně než Vrchlabí. V prvním utkání nové sezóny nestačil na Kralupy, které doma vyhrály 4:3 po prodloužení. Další tři zápasy se ale mosteckým hráčům dařilo, porazili Slovan Ústí nad Labem, Písek i Benátky. Proti Táboru ale o jediný gól prohráli a proti Vrchlabí budou bojovat o další tři body do tabulky.

Odehraná utkání HC Most
6. kolo - HC Tábor x Mostečtí Lvi 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
5. kolo - HC Benátky nad Jizerou x Mostečtí Lvi 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
4. kolo - Mostečtí Lvi x IHC Králové Písek 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
3. kolo - Mostečtí Lvi x Slovan Ústí nad Labem 8:4 (2:1, 3:2, 3:1)
1. kolo - HK Kralupy nad Vltavou x Mostečtí Lvi 4:3p (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)