HC Stadion Vrchlabí – Předvánoční zápas odehrajeme proti Sokolovu
Preview k zápasu

Předvánoční zápas odehrajeme proti Sokolovu

21.12.2021
Raina Tomanová

Poslední utkání před Vánocemi odehraje HC Stadion Vrchlabí před domácími diváky. V něm ukáže svoje síly proti pátému Baníku Sokolov, který se pokusí o druhý skalp krkonošského týmu. V tabulce je sice nad Vrchlabím, které ale body potřebuje mnohem více a o to více o ně bude bojovat.
Partnerem tohoto utkání je Nemocnice Vrchlabí.

HC Baník Sokolov byl v prvním vzájemném zápase sice úspěšnější, ale neznamená to, že zvítězí i podruhé. Motivaci ale mají velikou, protože poslední dvě odehraná utkání Baník prohrál - nestačil na Vsetín a Přerov. Tři body získal Sokolov v zápase proti Jihlavě, které vstřelil pět branek, zatím Jihlava skórovala pouze dvakrát. Sokolov je nyní na pátém místě tabulky, na kontě má 56 bodů.

Poslední zápasy
Sokolov - Přerov 1:3
Sokolov - Vsetín 1:4
Jihlava - Sokolov 2:5
Sokolov - Kadaň 5:0KK
Šumperk - Sokolov 3:5

Kanadské bodování
1. Vojtěch Tomi 12+14
2. Jan Pohl 7+15
3. Vít Jiskra 11+9

Neproduktivnější obránce
Jan Pohl 7+15

Statistiky brankářů
Oldřich Cichoň 2,28 prů. na záp. 91,50 %
Jakub Neužil 2,31 prů. na záp. 92,31 %
Adam Beran 2,41 prů. na záp. 91,72 %
Vladislav Habal 2,50 prů. na záp. 91,33%

HC Stadion Vrchlabí sebral dva body favorizované Třebíči, která sice zůstala na prvním místě v tabulce, zároveň se tím Vrchlabí posunulo znovu na sedmou příčku v tabulce. Střed tabulky je velmi vyrovnaný a proto je potřeba získat co nejvíce bodů. To se Vrchlabí proti Horácké Slavii podařilo, předtím ale třikrát za sebou prohrálo. Proti Sokolovu tak bude muset HC Stadion zabojovat, protože se jedná o další tým, který je v tabulce nad ním. Vrchlabí má na kontě zatím 46 bodů. V prvním vzájemné zápasu se Sokolovem Vrchlabí prohrálo 1:4, soupeři má tedy co vracet.

Poslední zápasy
Třebíč - Vrchlabí 4:5sn
Vrchlabí - Vsetín 4:5
Vrchlabí – Slavia 0:2
Vrchlabí - Litoměřice 1:3
Vrchlabí - Přerov 5:0

Kanadské bodování
1. Patrik Urban 8+17
2. Ondřej Matýs 10+8
3. Tomáš Kaut 8+10

Neproduktivnější obránce
Jan Zdráhal 2+8

Statistiky brankářů
Jakub Soukup 2,63 prů. na záp. 90,60 %
Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %
Milan Klouček 5,08 prů. na záp. 82,14 %

Zápas se odehraje ve středu 22. prosince od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu.

On-line nákup vstupenek

Aktuální podmínky pro vstup na zimní stadion

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili opět TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o balíček od partnera utkání Nemocnice Vrchlabí.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 22.12.2021 do 18:00.
• Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

Během utkání vylosujeme jednu náhodnou vstupenku a dvě permanentky, jejichž majitelé obdrží výhru také. Proto si své vstupenky pečlivě schovejte a pozorně poslouchejte hlasatele, který bude hlásit výherní čísla.

I letos jsme před Vánoci připravili charitativní tombolu. Letošní výtěžek bude věnován na kompenzační a rehabilitační pomůcky vrchlabské Diakonii.
Losy si můžete zakoupit před středečním zápasem u pokladny před ZS, nebo během utkání ve fanshopu, kde si své ceny budete moci i vyzvednout do 20:00.
V případě, že se tombola nevyprodá, bude možné zakoupit losy ve fanshopu i mezi svátky a během následujícího zápasu.
Cena jednoho losu je 50,- a všechny jsou výherní :-)

Děkujeme všem partnerům, kteří nám věnovali věci do letošní charitativní tomboly.
Nemocnice Vrchlabí, WPJ, DOST kompresory, ONLINESHOP.cz, Vaněk a syn, KAD, V&T Votrubec, KRNAP, HAVEX-auto s.r.o., VZ Bedřichov, DD Real, Hendrych - rodinný pivovar