HC Stadion Vrchlabí – Doma se postavíme proti Havířovu
Preview k zápasu

Doma se postavíme proti Havířovu

26.10.2021
Raina Tomanová

Proti předposlednímu Havířovu se HC Stadion postaví před domácími diváky. Domácí budou plnit roli favorita utkání, jak se ale ukázalo, nemusí to vůbec nic znamenat. V posledních odehraných zápasech oba týmy zvítězily a budou mít chuť ve vítězné vlně pokračovat.

Havířov je v tabulce na 16. místě, na kontě má pouze 15 bodů. Naposledy zvítězil proti Přerovu, který porazil 3:2 po prodloužení. Body se mu povedlo získat také proti Kadani, kterou deklasoval čtyřmi brankami, nebo Jihlavě. Nejvíce gólů dostal Havířov hned v úvodu nové sezony od soupeře ze Slavie, který zvítězil vysoko 10:4. Havířov může domácí tým jedině zaskočit a Vrchlabí to nebude mít jednoduché.

HC Stadion Vrchlabí v posledním pondělním zápase zabojoval a nakonec na ledě Slovanu Ústí získal dva body po samostatných nájezdech. Ve třetí části to přitom vypadalo, že tři body zůstanou doma v Ústí. HC Stadion je aktuálně stále na osmém místě v tabulce, na kontě má 22 bodů. Střed tabulky je velmi vyrovnaný, mezi osmým a třináctým místem jsou pouze čtyři body. I krkonošskému týmu se střídají výhry a prohry. Před vítězstvím nad Ústím utrpěl dvě porážky, nestačil na Prostějov a také na Sokolov. Ze dvou utkání si odvezl 10 obdržených branek.

Utkání se odehraje na vrchlabském zimním stadionu ve středu 27. října od 18. hodin.