HC Stadion Vrchlabí – Získáme další body proti Prostějovu?
Preview k zápasu

Získáme další body proti Prostějovu?

22.10.2021
Raina Tomanová

HC Stadion sice vyhrál nad první Třebíčí a připsal si tak jediný skalp tohoto týmu, následně se mu ale nedařilo na ledě Sokolova, který ho přehrál 4:1 díky silné druhé třetině. Z posledních pěti odehraných zápasů Vrchlabí zvítězilo pouze dvakrát.

HC Stadion Vrchlabí si po 13. kole vysloužil osmé místo, na které mu stačí 20 bodů. Sokolov tak krkonošský celek v tabulce přeskočil o jediný bod. Vrchlabí se vydařil především zápas proti favorizované Třebíči, kterou porazil 4:2. Také proti Slavii se HC Stadionu dařilo, i když tam byl výsledek těsnější, 3:2. Nevyzrál ale na tým z Litoměřic ani Přerova, obě utkání prohrál stejným výsledkem 1:3.

Prostějov je na čtvrtém místě v tabulce, na kontě má 23 bodů, takže rozdíl mezi oběma soupeři není tak zásadní. Vítězstvím se Vrchlabí může bodově dotáhnout. V posledním odehraném utkání Prostějov nestačil na Přerov, který ho přehrál 7:3. Jedná se o zatím nejvyšší porážku v sezoně. Naopak se Jestřábům dařilo proti Porubě, kterou porazili 5:1.

Zápas se odehraje na vrchlabském ledě v sobotu 23. října od 17. hodin. Přijďte podpořit svůj tým a společnými silami získat další tři body.