HC Stadion Vrchlabí – Chance liga začíná! Doma přivítáme Benátky
Preview k zápasu

Chance liga začíná! Doma přivítáme Benátky

09.09.2021
Raina Tomanová

Diváci a fanoušci se konečně dočkali. Po dlouhé přípravě tu máme první kolo Chance ligy a jako prvního soupeře vyzveme Benátky nad Jizerou, se kterými se HC Stadion potkal již v přípravných utkáních. Poprvé zvítězily Benátky, podruhé zase Vrchlabí. Jak se týmům povede v novém ročníku?

Benátky za sebou mají deset přípravných utkání. Během těch se setkaly nejen s domácími týmy, ale utkaly se například také proti týmu ze Salzburgu. Nejvíce se Benátkám dařilo v zápase proti Ústí nad Labem, které porazily dokonce 7:1. Naopak, proti Kolínu dokázaly skórovat jen jedinkrát, za to pět gólů obdržely. Z přípravy ale mají bilanci 6 výher a 4 proher, takže to vypadá, že budou těžkým soupeřem.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou vydařenou přípravu. Hned k prvnímu zápasu nastoupil právě proti Benátkám, kterým podlehl 1:3. Následovala série čtyř výher, a to dvakrát nad Ústím a po jednom zápase vyhráli nad Kolínem a pražskou Slavií. V přípravě Vrchlabí odehrálo 11 utkání, pouze čtyři z nich skončily prohrou. Připravil se HC Stadion dostatečně, aby bral všechny tři body z úvodního zápasu sezony?

Zápas se odehraje v sobotu 11. září na vrchlabském zimním stadionu. Na značkách buďte již od 17. hodin, když se bude bojovat o první ostrý puk v novém ročníku Chance ligy.

Podmínky pro vstup ZDE

On-line nákup vstupenek ZDE

Během utkání bude stále možné vyměnit zakoupené vouchery na permanentní vstupenky na sezónu 2021/2022, případně zakoupit permanentky na fanshopu.
Fanshop nově naleznete v hlavní budově ZS ve 2. patře (nad restaurací Gól).

Více informací k novému Fanshopu ZDE.