HC Stadion Vrchlabí – Opatření při zápasech A týmu

Opatření při zápasech A týmu

17.08.2020
Daniela Udatná

Z důvodu boje proti šíření COVID 19 jsme nuceni přijmout níže uvedená opatření. Prosíme všechny návštěvníky o dodržování všech nařízených pravidel.

Aktuální kapacita našeho zimního stadionu je 756 osob.

Zimní stadion je rozdělen do dvou sektorů viz plánek. Vstup do sektoru A je přes hlavní pokladnu. Tento sektor má k dispozici stánek Krakonoš a bar Hendrych. Pánové toalety u baru Krakonoš + v restauraci Gól, dámy v restauraci Gól.
Vstup do sektoru B je přes nouzový východ E (náhradní kasa, která bývala např. při derby s Trutnovem, přístup z ulice Hálkova + Fügnerova), k dispozici venkovní Radegast stánek. Toalety pod hlavní tribunou.
Veškeré přístupy budou dostatečně označeny.

Všechna místa jsou označená body na stání, prosíme, abyste DODRŽOVALI dané 2m rozestupy. Do prostor ZS nebude vpuštěn nikdo bez roušky. Osoby, které nebudou dodržovat výše uvedené pokyny budou vykázány z prostor ZS.