HC Stadion Vrchlabí – Novinky v realizačním týmu
A Team

Novinky v realizačním týmu

17.07.2020
Lucie Horčičková

Sportovní manažer Jiří Jakubec přináší několik slov k aktuální situaci v A-týmu a prozrazuje dvě jména, která nově posílí náš realizační tým.

Příprava
Koncem června ukončil náš A-tým společnou letní přípravu a nyní užívá zaslouženého volna.
Společnou přípravu na ledě zahájíme 28. července soustředěním v partnerských Pardubicích.

Realizační tým
Vzhledem k tomu, že Chance liga je nejen hokejově, ale i organizačně náročnější, posílili jsme i realizační tým.

Hlavní trenér
Jak již víte, tak post hlavního trenéra zůstal v rukou Václava Baďoučka, který úspěšně vedl náš tým poslední dvě sezóny.

Asistent trenéra
Petr Hlaváč se posunul do Nové Paky, se kterou jsme dohodnuti na partnerství a vzájemné výpomoci a post asistenta po něm převzal Jiří Malinský, který nám významně usnadňuje komunikaci s HC PCE a má dohled nad hráči, kteří se připravují s Dynamem.

Kustod, masér
Dobrá a velezkušená duše A-týmu Michal Křelina zůstává na pozici kustoda a spojí ji s masérskou činností.

Vedoucí A-týmu, asistent sportovního manažera
I nadále zůstává v hokejové kabině vrchlabského Stadionu Ján Bendík. Sice už nebude pro soupeře tím nepříjemným obráncem, ale přesouvá se na pozici vedoucího týmu a asistenta sportovního manažera. Z toho mám obrovskou radost, protože Honza toho v hokejovém životě už dost zažil, včetně zahraničních angažmá, a má jasnou představu o tom, jak má profesionální tým fungovat. Především, je to ale skvělý kluk s vrchlabským srdcem, který bude dohlížet na to, aby si nově skládaný tým co nejlépe sedl. Bylo pro nás velice důležité Honzu u hokeje a u našeho týmu udržet.

Trenér gólmanů
Jelikož cítíme potřebu celkové profesionalizace našeho realizačního zázemí, tak jsme se dohodli na spolupráci s Vladimírem Kamenickým, který u nás bude působit jako trenér brankářů. Vláďu už nám dost dlouho a je to maximalista, profesionál a velice pozitivně naladěný člověk. Myslím, že je důležité mít někoho takového v týmu, protože gólmanská pozice je stěžejní a potřebujeme tam mít kluky výborně připravené.

Soupiska
Vím, že by Vás zajímaly i další jména do soupisky, ale ty zveřejníme až na přelomu července a srpna, kdy se k našemu týmu přidají hráči, kteří se připravují s Dynamem.
Myslím, že sestava do finální podoby má ještě daleko, ale rozhodně bych řekl, že bychom měli být konkurenceschopní. Samozřejmě, je to stejné jako vždy. Na papíře můžete mít cokoliv, ale rozhodovat se bude na ledě. Nicméně si myslím, že lidský i hokejový potenciál určitě máme, aby vznikla skvělá parta, která se bude rvát za vrchlabská vítězství. Vytvořit skvělou partu je náš stěžejní úkol a doufám, že se nám ho podaří splnit.