HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu kolu zajíždí HC Stadion k mosteckým Lvům
Preview k zápasu

K dalšímu kolu zajíždí HC Stadion k mosteckým Lvům

Raina Tomanová

41. kolo se blíží a v něm se utká HC Stadion Vrchlabí proti Lvům z Mostu. V dosavadních čtyřech vzájemných zápasech zvítězilo Vrchlabí, i když v jednom z nich až v prodloužení. Mostu ale dokázal HC Stadion vstřelit ve 14. kole dokonce jedenáct branek.

HC Stadion minulý týden poznal třetí porážku v této sezoně. Zajížděl do Dvora Králové, odkud nakonec odjel s těsnou prohrou 1:2. V sobotním domácím zápase si ale spravil chuť a nad Novou Pakou zvítězilo Vrchlabí poměrem 5:1. Na kontě má úctyhodných 97 bodů.

Mostečtí Lvi jsou se 65 body na třetím místě v tabulce. V posledním odehraném zápase Lvi padli proti domácímu Děčínu 5:7. Proti Buldokům z Řisut dokázal Most uhrát pouze bod za prohru v prodloužení. Tři body získali Lvi naposledy nad Jabloncem, který porazili poměrem 4:2.

Zápas se odehraje od 18. hodin na zimním stadionu v Mostě.