HC Stadion Vrchlabí – LAMPIONOVÝ PRŮVOD ZA SV. MARTINEM 2019
Tiskové zprávy

LAMPIONOVÝ PRŮVOD ZA SV. MARTINEM 2019

12.11.2019
Lucie Horčičková

V pondělí 11. 11. 2019 se ve Vrchlabí uskutečnil tradiční Lampionový průvod pořádaný HC Stadionem Vrchlabí. Letošního ročníku se zúčastnilo přibližně přes 500 lidí. Všem, kdo jste se zúčastnili patří velké DÍK a doufáme, že se Vám akce líbila.

Tradiční lampionový průvod začal v 17 hodin u zimního stadionu, kde byl sraz a pokračoval zámeckým parkem až k zámku, kde si děti mohly zkrátit čekání na příjezd Martina na bílém koni střelbou na branku, recitováním či zpíváním, nebo si také mohly nechat podepsat podpisové kartičky od celého vrchlabského A-týmu.
V 18:00 nastala ta chvíle, na kterou se celou dobu čekalo - přijel Martin na bílém koni a společně jsme tak přivítali letošní zimu. Ke konci akce měly i děti možnost se s koníkem na památku vyfotit.

Komentář od pořadatelky akce Daniely Udatné:
Letošní průvod se podle mě velice povedl. Snažili jsme se poučit z loňských chyb a za mě se nám to podařilo. Počasí vyšlo na jedničku, takže paráda. Hrubým odhadem bylo přes 500 lidí, na tvářích dětí i dospělých byl vidět úsměv, takže akce svůj účel splnila.

Více fotek naleznete na našem facebooku.