HC Stadion Vrchlabí – INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!
A Team

INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!

Daniela Udatná

Vážení fanouškové hokeje,
dne 6.11.2019 odehraje HCSV na domácím ledě derby s HC BAK Trutnov.
Dovolujeme si Vám k tomuto zápasu napsat následující informace:

Pro vrchlabské fanoušky budou otevřeny dvě pokladny u hlavního vchodu na ZS a to již od 16:30 hod.
Pro hosty z Trutnova jsme vyčlenili vlastní vchod s pokladnou, a to z boční strany zimního stadionu - ul. Hálkova, který bude otevřen od 16:45.
Prosíme všechny fanoušky, aby přišli na utkání o něco dříve, protože u vstupu budou probíhat osobní prohlídky. Je to z toho důvodu, že se jedná o historicky vyhrocený zápas. Posílena bude také pořadatelská služba přímo uvnitř zimního stadionu. Stejně tak vnímají toto utkání jako rizikové i státní orgány a také z jejich strany budou provedena organizační opatření ke klidnému průběhu zápasu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!!

ŽÁDÁME VELMI DŮRAZNĚ VŠECHNY FANOUŠKY, ABY SE ZDRŽELI VHAZOVÁNÍ JAKÝCHKOLIV PŘEDMĚTŮ NA LED (KELÍMKY, ZAPALOVAČE, PROPISKY…..APOD). DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ČSLH TVRDĚ TRESTÁ VEŠKERÁ TATO PROVINĚNÍ A JELIKOŽ JE PROSTOR LEDOVÉ PLOCHY MONITOROVÁN, PŘÍPADNÝ FINANČNÍ POSTIH (OD 5.000 KČ A VÝŠE..) PŘIPADNE NA NEUKÁZNĚNÉHO FANOUŠKA!!!!!
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Nezapomeňte, že vstupenky si můžete zakoupit i online zde