HC Stadion Vrchlabí – Ve středu přivítáme doma jablonecké Vlky
Preview k zápasu

Ve středu přivítáme doma jablonecké Vlky

03.09.2019
Vendula Sahánková

Ve středečním zápase přivítá HC Stadion na domácím ledě HC Vlci Jablonec nad Nisou. V loňské sezóně se vrchlabský Stadion s jabloneckými Vlky setkal v základní části ve čtyřech zápasech, kdy ve třech vyhrál HC Stadion a jednou HC Vlci.

V přípravné části zatím HC Stadion odehrál pět zápasů. Hned v prvním se představil proti exotickému soupeři PSK Sakhalin, který si odvezl výhru 8:4. Ve druhém zápase nastoupili proti nováčkovi 2. ligy Nové Pace a taktéž neuspěli - v prodloužení prohráli 3:4. Za třetím zápasem vyrazili hokejisté do Jablonce nad Nisou, odkud dovezli výhru 4:1. Čtvrtý a pátý zápase proběhl proti HC Draci Šumperk, oba přinesli výhru pro severomoravský tým.

HC Vlci Jablonec letos začali přípravnou část zápasem proti našemu celku, jehož výsledek nepotěšil jablonecké fanoušky. Ani ve druhém zápase nepotěšili jablonečtí hokejisté fanoušky, proti GOLDEN DRAGONS neměli takřka šanci a prohráli 2:4. Dále měli hrát přípravný zápas proti NED Hockey Nymburk, ten ale z 2. ligy odstoupil.

Těšíme se na vaši účast při dalším přátelském utkání ve středu 4. září od 18. hodin a kdo nedorazí, může sledovat online přenos, který vám zprostředkuje přímo ze zimního stadionu Raina Tomanová.