HC Stadion Vrchlabí – Jiří Jakubec odtajnil avizovanou "bombu"...
Tiskové zprávy

Jiří Jakubec odtajnil avizovanou "bombu"...

18.07.2019
Daniela Udatná

Sportovní manažer, Jiří Jakubec, nám odtajnil avizovanou "bombu". Více k sestavě a k hernímu systému přineseme v dalším článku...

Jak jsme již avizovali, nyní zveřejňujeme naši nejaktuálnější posilu a tou, jak mnozí tipovali, je Petr Sýkora. Je to hráč, kterého není vůbec zapotřebí představovat.
Člen klubu kanonýrů s více než 300 góly v extralize. Pardubická a tak trochu i východočeská ikona, která zůstala po celou svoji extraligovou kariéru věrná pardubickému klubu.
Petr se po loňské, náročné sezóně rozhodl ukončit svoji extraligovou/profesionální kariéru, ale s hokejem se mu ještě úplně končit nechtělo. První kontakty proběhly přes Jirku Vašíčka, pomohl tomu i Jarda Bednář, který se Sejčkem odehrál vynikající sezónu ve švýcarském Davosu a největší kus manažerské práce odvedla Nikol Vašíčková - díky :-).
Teď zas trochu vážně, s Petrem proběhlo velice jednoduché a naprosto korektní jednání, kdy jsme se dohodli na všech zásadních věcech. Nejdůležitější pro Petra bylo, aby mohl angažmá ve vrchlabském týmu spojit se svou novou rolí, kterou má v pardubickém klubu a tou je práce a výchova mladých talentů. Nijak zásadně se to nekříží s naším programem a tak by Petr měl absolvovat kompletní sezónu v našem A-týmu.

Všichni ve vedení i realizačním týmu jsme o Petra moc stáli, nejenom kvůli jeho hokejovému umění, ale i kvůli jeho výborné povaze a tak máme z jeho příchodu velkou radost. S Petrem jsem v kontaktu, angažmá v II.lize nepodceňuje, připravuje se zatím individuálně a myslím, že se všichni můžeme těšit na jeho hokejové umění a to zejména na střelbu a koncovku. Je to další obrovská osobnost, která má respekt a uznání i mezi hráči v kabině a myslím, že jeho hokejové kvality jsou stále mnohem výš než na II.ligu. Doufáme, že i on bude tím kamínkem do skládačky, který nám pomůže splnit naše ambiciózní cíle.