HC Stadion Vrchlabí – Vítáme první posily...
Tiskové zprávy

Vítáme první posily...

15.07.2019
Daniela Udatná

Přinášíme Vám nové informace od Jiřího Jakubce, sportovního manažera A týmu, k prvním posilám na sezónu 2019/2020...

Chci Vás informovat o vynikajících staro-nových posilách, které letos budou oblékat dres HC Stadion Vrchlabí.
Ani jednoho z uvedených hráčů není potřeba blíže představovat. Jsou to kluci, kteří mají za sebou obrovské úspěchy, hokej je stále baví a chtějí nám pomoci splnit naše ambiciozní plány.

Jarda Bednář - geniální hokejista s obrovskými zkušenostmi a mnoha úspěchy, který v loňské sezóně předváděl vnikající hokej a byl opravdovou osobností našeho týmu. Jarda je člověk, který nerad prohrává a nerad odchází od nedodělané práce. Proto jsme se předběžně dohodli hned po skončení loňské sezóny, že pokud mu to pracovní vytížení dovolí, bude u nás pokračovat. Dnes mohu potvrdit, že Jarda u nás bude působit po celou sezónu. Jarda se na novou sezónu těší a my se zase můžeme těšit na jeho geniální hokejové umění.

Jan Hlaváč - další naprosto výjimečný hokejista, dvojnásobný mistr světa a hráč s více než 400 starty v NHL. Honza se letos vrací z USA do Čech a je hodně natěšený, že si ještě zahraje plnohodnotnou sezónu. Honza se připravuje a pokud dorazí ve formě jakou ukázal v předloňské sezóně, bude určitě skvělou posilou. K týmu by se měl připojit koncem srpna a rovněž by s námi měl absolvovat kompletní sezónu.

Na oba se už opravdu těšíme a s oběma hráči se setkáme i v přípravných zápasech. Navíc máme připravenou ještě jednu přestupovou bombu, kterou odtajníme tento týden. Zkuste hádat, o které jméno se jedná. Myslel jsem, že zkusím napovědět, ale zjistil jsem, že s jakoukoliv nápovědou by to bylo příliš jednoduché. Jelikož máme sestavu již víceméně hotovou, přineseme v avizovaném článku detailnější informace o sestavě HCSV pro letošní sezónu.

Mám pro Vás ještě jednu pozvánku a to na 2.srpna, kde od 18.00 na vrchlabském fotbalovém stadionu proběhne přátelské utkání ve fotbale mezi A-týmem HC Stadion Vrchlabí a B-týmem FC Vrchlabí.