HC Stadion Vrchlabí – Druhé utkání finálové série odehraje Stadion na domácím ledě
Preview k zápasu

Druhé utkání finálové série odehraje Stadion na domácím ledě

Lucie Horčičková

V úterý čeká HC Stadion Vrchlabí druhé utkání proti Sokolovu, tentokrát ale na domácí půdě.
Napomůže našim hokejistům domácí prostředí k vyrovnání stavu série?
Přijďte svůj tým podpořit již toto úterý 26. března 2019 v 18 hodin na vrchlabský zimní stadion.
Během první přestávky proběhne oblíbená soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, kdy si budete moci zasoutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je ONLINESHOP.CZ
.

Týmy odehrály v neděli 24. března první finálové utkání a to skončilo vítězstvím domácího Sokolova.
I přes to, že do úvodu utkání vstoupil lépe HC Stadion, jako první vstřelil branku Sokolov, a to hned ve třetí minutě. Poté využil vyloučení sokolovského hráče Jan Berger a za asistence Patrika Urbana a Martina Vágnera vyrovnal stav utkání na 1:1. Na konci třetiny využil přesilové hry také Sokolov a navýšil skóre na 2:1. Ve druhé třetině nepadla branka ani na jedné straně, ale během třetí třetiny se podařilo Sokolovu skórovat ještě dvakrát. Utkání tak skončilo 4:1 pro domácí tým.

O 1. přestávce proběhne soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED. Těšit se můžete na ceny od našeho partnera ONLINESHOP.CZ.
Neváhejte si proto u vchodu na ZS zakoupit puk v hodnotě 20 Kč!!!!