HC Stadion Vrchlabí – Druhé derby se Dvorem - tentokrát na dvorském ledě
A Team

Druhé derby se Dvorem - tentokrát na dvorském ledě

24.10.2017
Lucie Horčičková

Po sobotní výhře v Bílině odehraje HC Stadion Vrchlabí druhé derby proti HC RODOS Dvůr Králové na dvorském ledě. V prvním utkání nad Dvorem Králové zvítězilo domácí mužstvo 7:2. Jak se tentokrát bude dařit oběma týmům, můžete vidět na vlastní oči! Místa ve fan busu jsou stále volná!!!

Ve 12.kole se Vrchlabí utká proti HC RODOS Dvůr Králové, který má na svém kontě čtyři výhry. V posledním odehraném zápase prohrál nad Kobrou 4:6 a zaujímá tak v tabulce osmé místo.

HC Stadion Vrchlabí odehrál sobotní zápas v Bílině, ze které si odvezl domů 3 krásné body. Nyní je domácí tým v tabulce na druhé příčce a bodový rozdíl s prvním týmem tabulky je zatím minimální. Jablonec má o pouhé 2 body navíc. Jak se ve středečním zápase bude domácímu mužstvu dařit, můžete vidět sami. V autobuse zbývá ještě několik volných míst ,tak neváhejte a jeďte náš tým do Dvora podpořit!

Výjezd do Dvora Králové
Odjezd: Vrchlabí-zimní stadion-16:00
Hostinné-provizorní autobusák u bývalé školy ,,červenky“-16:20
Cena:
100,- pro nečleny Supras a 70,- pro členy se zaplaceným příspěvkem
Rezervace na tel. 604684111

Slova Jiřího Jakubce k zítřejšímu zápasu
Zítra nás čeká další derby a opět to nebude nic jednoduchého. Dvůr se ze špatného začátku oklepal a rozhodně nebude slabým soupeřem. My máme za sebou skvělý start do sezóny a to zejména na hřištích soupeřů a budeme to chtít potvrdit. K sestavě: V bráně je jasno - Jelínek, Abrahám
Obrana - Abraham, Niko, Jirků, Pojkar, Chleborád. Dále na 99% Tržický, Kuba Moník. Na marodce zatím zůstává Štěpán Havránek (horní část těla) a přibyl Martin Matějček, který utrpěl zranění hlavy již na začátku mistrovské sezóny. Neodehrál kvůli tomu asi 2 zápasy a při zápase v Bílině došlo při zcela běžném zákroku zřejmě k jeho obnovení (příznaky byly podobné). Zranění hlavy není sranda a tak byl Martin odvezen do nemocnice v Teplicích na pozorovaní. Při prvních vyšetřeních se nic vážného neprokázalo. Nyní je Martin doma a měl by ještě absolvovat podrobnější neurologické vyšetření. Kdy se Martin připojí zpět k týmu nyní nedokážu odhadnout.
Útok - Maďar, Filip, Šťastný, Bláha, Šimoníček, Oppelt, Miškovský, Urban, Pšurný, Krsek, Kerekanič, Mach Na marodce zatím zůstává Michal Procházka.
Na stadionu ve Dvoře Králové se dá očekávat plný barák a skvělá atmosféra, takže byste u toho neměli chybět.