HC Stadion Vrchlabí – Další zápas bude proti nováčkovi z Letňan
Preview k zápasu

Další zápas bude proti nováčkovi z Letňan

19.09.2017
Raina Tomanová

Již druhý domácí zápas odehrají vrchlabští ve třetím kolem letošní sezony. Tentokrát bude jejich soupeřem nováček HC Letci Letňany, kterému se začátek 2. hokejové ligy nevydařil.

Soupeřem HC Stadionu budou hosté z Letňan, kteří jsou na chvostu tabulky. V přípravné části odehráli celkem 11 utkání, ve kterých se jim střídavě dařilo a nedařilo. V prvním kole proti Jablonci skórovali pouze dvakrát, zatímco soupeř dal šest branek. Na domácím ledě se Letcům také nedařilo, proti Kobře uspěli také pouze dvakrát, pražská Kobra vstřelila gólů pět. Proti Vrchlabí tak mají možnost získat první body, ale budou to mít těžké.

HC Stadionu se naopak začátek nové sezony vydařil na výbornou. Po několika přípravných zápasech, ve kterých si poradil například s Trutnovem nebo Dvorem Králové, si s druhým jmenovaným týmem pohrál hned v prvním ostrém zápase minulou středu. V něm jednoznačně hosty porazil poměrem 7:2 a zapsal si první tři body do tabulky. Další přidalo Vrchlabí na ledě Sokolova, kam zajíždělo o víkendu. Utkání bylo velmi vyrovnané, ale nakonec se radovali hosté a do Krakonošova vezli plný počet bodů. V tabulce jsou nyní na třetím místě za Děčínem a Jabloncem.

Třetí zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu od 18.hodin. Všichni jste jako vždy srdečně zváni a doufáme, že se opět sejdeme v hojném počtu a společně urveme další body!