HC Stadion Vrchlabí – Třetí přípravný zápas se odehraje ve Dvoře Králové

Třetí přípravný zápas se odehraje ve Dvoře Králové

31.08.2017
Raina Tomanová

Dvě přípravná utkání mají již vrchlabští hokejisté za sebou. První zápas, který se odehrál v Trutnově, vyšel lépe pro domácí, kteří zvítězili 3:1. Druhý přátelák sehrálo Vrchlabí na vlastním ledě proti juniorům z Hradce Králové. A tentokrát zvítězil HC Stadion poměrem 5:4 v prodloužení.

Pro dvorské hokejisty to bude první domácí zápas v tomto roce. Za sebou ale už mají přípravný mač proti Kolínu, který Dvůr nezvládl podle představ a odjel s desetibrankovým přídělem. Poprvé se ale postavili proti trutnovským Drakům. Ani proti nim se ale Rodosu nedařilo a prohrál 4:2. S Vrchlabím se dvorští hokejisté budou v lize potkávat pravidelně. Mimo přípravného zápasu je čeká s HC Stadionem hned první kolo o tři body.

Utkání se odehraje od 17 hodin na zimním stadion ve Dvoře Králové nad Labem. Přijeďte znovu podpořit naše hráče a užít si sportovní odpoledne!