HC Stadion Vrchlabí – Plán přípravných zápasů áčka zveřejněn!
A Team

Plán přípravných zápasů áčka zveřejněn!

03.08.2017
Redakce

Vrchlabští hokejisté znají první přípravné zápasy na novou sezonu. Nejdříve se představí 16. srpna na ledě Trutnova, jisté jsou i další čtyři utkání. Mezi nimi je další derby s Dvorem Králové nebo rozlučka s obráncem Martinem Klementem, který se rozhodl ve Vrchlabí skončit.

Trutnov, juniorka Hradce Králové, Dvůr Králové a Chrudim – to jsou prozatím známí soupeři vrchlabských hráčů do letní přípravy. Atraktivními duely budou jistojistě podkrkonošská derby, ale i zápas s Chrudimí, účastníkem krajského přeboru.

Za Chrudim totiž nastoupí dlouholetá opora Vrchlabí Martin Klement, který se rozhodl ve Stadionu skončit a hrát právě už jenom krajský přebor. 5. září tak řízný bek ve Vrchlabí zažije svoji rozlučku.

Informace o dalších přátelských utkáních upřesníme později.

Program přípravných zápasů:

16. srpna, 19:00 HC TRUTNOV - HC STADION VRCHLABÍ
25. srpna, 18:30 HC STADION VRCHLABÍ - HC MOUNTFIELD JUN.
1. září, 17:00 HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ - HC STADION VRCHLABÍ
5. září, HC VRCHLABÍ - HC CHRUDIM