HC Stadion Vrchlabí – Díky kvalitním lajnám můžeme hrát fyzický hokej, říká Adam Jandejsek
Rozhovory

Díky kvalitním lajnám můžeme hrát fyzický hokej, říká Adam Jandejsek

17.11.2016
Raina Tomanová

K rozhovoru jsme si tentokrát pozvali Adama Jandejska, hráče, který má zkušenosti s první ligou i extraligou juniorů. V letošní sezoně ve Vrchlabí zatím nasbíral sedm bodů za jeden gól a šest asistencí.

Adame, ve vrchlabském týmu tě fanoušci mohou vidět již druhou sezonu. Jak vzpomínáš na tvoje přijetí/začátky v klubu?

Kluci mě vzali v pohodě, je tady super parta.

Kdy tě napadlo, že bys mohl zkusit hrát hokej? Kdo tě nejvíce podpořil?

K hokeji mě přivedl táta. Podporovala a stále podporuje celá rodina, ale nejvíc děda s tátou.

Jsi spokojený s letošním sestavením vrchlabského týmu?

Jsem spokojen, na letošní sezónu máme čtyři vyrovnané lajny, to je změna oproti minulé. Můžeme hrát fyzický hokej díky kvalitním čtyřem lajnám.

Na hřištích soupeře se vám momentálně nedaří. Čím to odůvodňuješ? A jak na tebe působí domácí prostředí?

Na hřištích soupeře se nám zatím moc nedaří, to je fakt, ale poslední zápasy se zlepšují a myslím si že to bude lepší a lepší. Domácí prostředí je super! Žádný tým v druhé lize nemá lepší fanoušky. Hrozně nám pomáhají v domácím prostředí, patří jim velké díky za to, jak nás podporují.

Zahrál sis v první lize i extralize juniorů. Jaký je podle tebe největší rozdíl oproti nižší, druhé lize?

První liga je o něco rychlejší a víc se tam dodržují herní systémy, to je asi největší rozdíl.

Jaké jsou tvoje hokejové cíle, kam bys to jako hokejista rád dotáhnul?

Hokejové cíle si žádné nedávám nekoukám moc dopředu. Momentální cíle ve Vrchlabí jsou takové - umístit se v základní části co nejvýš a pak vlítnout na play-off a tam jít nejdál co to půjde!