HC Stadion Vrchlabí – Druhé kolo nabídne domácí souboj s Klatovy
Preview k zápasu

Druhé kolo nabídne domácí souboj s Klatovy

16.09.2016
Alan Šrámek

První kolo nové sezóny proti Bílině je již historií a na domácí Stadion čeká další překážka. V cestě za třemi body mu budou tentokrát stát hokejisté Klatov, kteří se budou snažit napravit neúspěch z prvního utkání proti Děčínu.

HC Stadion Vrchlabí - Ukáže Vrchlabí ofenzivní sílu také proti Klatovům?

Po posledním přípravném utkání s Hronovem se spousta diváků, včetně našeho klubu, těšila na zahájení nové sezóny. V úvodním kole druhé ligy padlo nejvíce branek právě na vrchlabském stadionu. Bílina, za kterou musel chytat od patnácté minuty Vlach po zranění Brunáta, si odvezla z našeho ledu debakl. Zásluhou velké produktivity a deseti vstřelených branek jsou domácí hokejisté na prvním místě tabulky. Utkání s Bílinou bylo hodně ofenzivní, což muselo přítomné diváky těšit.

SHC Klatovy - Klatovští hokejisté se budou prát o první letošní body.

Hokejový klub z Plzeňska odehrál v přípravě na letošní sezónu celkem devět utkání. Začátek přípravy se Klatovům příliš nepovedl. Nejprve se zrodila remíza na Kobře. Následně na to dokázaly Klatovy porazit Písek na jeho ledě. V rozmezí deseti dnů ovšem přišly porážky od extraligové Plzně, druholigového Sokolova a také Kobry Praha. Klatovy na konci přípravy zabraly a postupně dokázaly porazit 1. EV Weiden, Deggendorf Fire, Písek a také Sokolov. Sérií vítězství však klatovští hokejisté přerušili hned v úvodním kole druhé ligy, kde na domácím ledě nestačili na svého soupeře z Děčína, kterému podlehli 1:4. Klatovům tak po prvním kole patří sedmá příčka v druholigové tabulce.

Základní informace

Rok založení klubu: 1928
Webové stránky: http://www.hc-klatovy.cz/

Vedení klubu

Prezident klubu: Václav Šimek
Jednatel: Václav Šimek
Sekretář: Ján Tropp
Marketing: Ing. Antonín Mařík

Realizační tým

Hlavní trenér: Pavel Vostřák
Asistenti: Radek Mužík
Vedoucí mužstva Jiří Aschenbrenner
Kustod Jiří Aschenbrenner st.

Poslední vzájemné utkání

Oba celky se potkaly naposledy v minulé sezóně, kde se Klatovy v rámci posledního kola představily ve Vrchlabí.

Sobota 20. února 2016, 34. kolo: HC Stadion Vrchlabí - SHC Klatovy 4:3 (0:2, 3:1, 1:0)Utkání druhého kola se odehraje na zimním stadionu ve Vrchlabí 17.9. 2016 v 18:00.