HC Stadion Vrchlabí – Den DT - derby Trutnov

Den DT - derby Trutnov

18.10.2015
Jana Poskerová

Středa 21.10. přinese odložený zápas prvního kola, kdy se ve Vrchlabí potkají týmy HC Stadion Vrchlabí a HC BAK Trutnov. Vzhledem k tomu, že se jedná o derby odvěkých rivalů, má tento zápas jiné organizační náležitosti než ostatní mistrovská utkání.

Pro hosty z Trutnova bude vyčleněn vlastní vchod s pokladnou a to z boční strany zimního stadionu ve Vrchlabí. Vchod bude důkladně označen. Vrchlabští fanoušci budou mít k dispozici dvě pokladny u hlavního vchodu. Pokladny budou otevřeny dvě hodiny před začátkem zápasu.
Upozorňujeme fanoušky, že vzhledem k historii těchto exponovaných zápasů, budou u vstupů probíhat prohlídky fanoušků. Doporučujeme proto příjít včas.
Posílena bude také pořadatelská služba přímo na zimním stadionu. Stejně tak vnímají utkání jako rizikové státní orgány a i z jejich strany budou provedena organizační opatření ke klidnému průběhu zápasu. Ačkoliv se na ledě sejdou dlouholetí rivalové, spojuje oba kluby společný tým HC Krkonoše, který zašťiťuje všechny mládežnické kategorie Vrchlabí a Trutnova. I proto si všichni přejeme, aby se souboj o body odehrál na ledě.

Připomínáme také svozové autobusy:
1.trasa
Vrchlabí Podhůří 16:20
Kunčice 16:25
Klášterská Lhota 16:30
Hostinné AN 16:40
Prosečné 16:50
Lánov 17:00
Vrchlabí ZS 17:10

2.trasa
Valteřice 16:30
Hrabačov 16:35
Jilemnice AN 16:45
Horní Branná 16:55
Dolní Branná 17:05
Vrchlabí ZS 17:15

Časy jsou orientační, prosíme fanoušky, aby na zastávce byli zhruba 10 minut předem. Autobusy zastavují na autobusových zastávkách a budou označeny.
O odjezdu autobusu po zápase obdržíte informace přímo v busu.