HC Stadion Vrchlabí – Nová sezona inline hokeje je tady!
Inline

Nová sezona inline hokeje je tady!

26.04.2014
Raina Jarošová

Již v neděli 27. dubna se na stadionu ve Vrchlabí rozjede další, v pořadí už třetí, sezona v inline hokeji. HC Stadionu Vrchlabí budou v 1. lize divize sever soupeři IHC Třebechovice pod Orebem, IHC Úhřetice, IHC Lomnice nad Popelkou, BK Nová Paka a pardubická Střída sport B.

Domácí vrchlabští inlinisté jako prvního soupeře přivítají tým z Lomnice nad Popelkou. Lomničtí jsou letošními nováčky v první lize, oba týmy se tak budou poznávat a můžeme se těšit na zajímavý zápas z obou stran. Vrchlabskou soupisku hráčů najdete na našich stránkách, kde máte i přehled letošních zápasů.

V loňské sezoně ukončilo Vrchlabí svou účast v první lize divize střed na osmém místě v tabulce. Jeho bilance byla sedm vítězství a 11 proher, na svoje konto vrchlabští získali 21 bodů. Přijďte podpořit naše hokejisty i tentokrát, první domácí zápas inline hokeje již zítra od 17:00 na vrchlabském zimním stadionu!

Odvetný zápas se pak odehraje ve sváteční čtvrtek 1. května na stadionu v Lomnici nad Popelkou také od 17 hodin.