HC Stadion Vrchlabí – Zvládne HC Stadion i osmého soupeře v řadě?
Preview k zápasu

Zvládne HC Stadion i osmého soupeře v řadě?

13.01.2014
Raina Jarošová

Po delší pauze tu máme opět další utkání. HC Stadion tentokrát zajíždí do Klatov, kde bude bojovat o další tři body a osmou výhru v řadě. V prvním vzájemném utkání Vrchlabí deklasovalo na domácím ledě klatovský tým vysoko 9:2. Jak dopadne středeční zápas?

Tým z Vrchlabí neprohrál už od konce listopadu, naposledy padl na ledě Žďáru těsně 2:3. Od té chvíle ale HC Stadion vítězí nad svými soupeři, ať to byly Řisuty (5:2), tým z Nymburka (9:4) nebo poslední odehraný zápas v Kolíně, který hosté otočili, a nakonec si od Kozlů vezly tři body za bujaré oslavy fanoušků. Ve středu tak mají možnost navázat na vítěznou sérii a připsat si body k aktuálnímu počtu 45, který řadí Vrchlabí na páté místo v tabulce.

Středeční utkání se odehraje na klatovském ledě. Klatovy jsou momentálně na 15. místě v tabulce a na kontě mají pouze 25 bodů. V sobotním zápase proti Milevsku prohráli 4:5 a ani předchozí zápas nebyl vydařený, čtyři branky dostaly také od Pelhřimova. Poslední vítězný zápas si Klatovy připsaly na začátku roku na ledě Nymburka, který porazily 3:1. V zítřejším zápase si tak budou chtít spravit chuť.

Sestava týmu HC Klatovy z minulého kola:

Štelmach – Slavík, Farný, Zeman, Hucl, Blumentrit, Vilhelm, Škrak, Reiniger - Martinec, Topinka, Uhlík - Maxa, Vondryska, Čuban - Kodýtek, Pitel, Němec

Vedení klubu

Prezident: Václav Šimek
Marketing: Jiří Maxa
Hospodář: Ing. Oliver Kapusta

Realizační tým

Hlavní trenér: Radek Mužík
Vedoucí mužstva: Jiří Aschnebrenner ml.
Kustod: Jiří Aschnebrenner st.
Masér: Ladislav Barnáš

Zápas začíná v 18 hodin na zimním stadionu v Klatovech.