HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Klatovy - Vrchlabí 1:5

Z Klatov se do hor přivezly tři body

16.01.2014
Raina Jarošová
Další tříbodový nášup si vezou horalé z klatovského ledu. Na něm dokázali domácí porazit poměrem 5:1 a prodloužili vítězné tažení na osm výher v řadě. Vyrovnaná byla pouze první třetina, v níž dokázaly Klatovy vyrovnat, potom ale bylo vše v režii Vrchlabí.
27.kolo, středa 15.1.2014, 18:00
Klatovy
1:5
Pravda – Hucl, Martinec, Škrak, Blumentrit, Zeman, Vilhelm, Farný, Slavík, Moravčík, Pitel, Pouska, Topinka, Bernad, Němec, Vondryska, Čuban, Maxa
Pavelka – Hamerský, Vondráček, Klement, Poskočil, Lenoch, Kolář, Pulec, Fořt, Filip M., Jakubec, Veselý, Šťastný, Jirků, Svoboda, Bláha, Březina, Marek, Filip D.
Třetiny: 1:1, 0:2, 0:2  Branky a nahrávky: 9. Hucl (Vondryska, Martinec) – 7. Vondráček (Filip M., Fořt), 21.Filip M. (Fořt, Klement), 30. Jakubec (Filip M., Fořt, 43. Jirků (Poskočil, Svoboda), 46. Hamerský (Filip M., Fořt). Rozhodčí: D. Pražák – Vavruška, Černý. Vyloučení: 6:9 navíc Maxa 5+OK (Hrub) – Kolář 5+OK (Hrub), Klement 5+OK (faul kolenem). Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 220.

Pavel Biegl: Museli jsme si dát pozor na podcenění soupeře. To se nestalo, ale naplnily se obavy o hře Klatov na domácím hřišti. Bylo to velmi nervozní utkání plné nepotrestaných zákroků převážně ze strany domácích, ve kterém jsme měli herně jasně navrch a dotáhli ho do vítězného konce. Pokud nějakou chybu kluci udělali, měli za zády jistotu jménem Pavelka. Samostatnou kapitolou byli diváci, s takovou vulgaritou a záští jsme se letos ještě nesetkali. Několik fanoušků ale přece jen pochvalu zaslouží. A to vrchlabských. Jet takovou dálku v pracovní den zaslouží smeknutý klobouk.