HC Stadion Vrchlabí – Další jména jsou jistá
A Team

Další jména jsou jistá

10.06.2013
Jana Poskerová

Vrchlabský kádr potvrzuje další dvě jména a to malého velkého útočníka Patrika Fořta a jeho parťáka obránce Ondřeje Hamerského, kteří v minulé sezoně odvedli na ledě kus práce. Oba budou i nadále patřit do sestavy Vrchlabí.

Kromě již avizovaných Bláhy a Filipa nastoupí na led také Jiří Jakubec, Tomáš Oppelt, Tomáš Jirků a Martin Svoboda, na pozici beků se opět postaví Jan Provazník či Petr Hlaváč. Konečnou podobu dostane kádr až v srpnu, uvidí se, jak sestavu ovlivní rozhodnutí svazu ohledně startu hráčů ročníku 1991, respektive jaký počet jich bude na soupisce. I když zrovna tato podmínka nebude Vrchlabí dělat problém.

Nejedná se pouze o posilách, ale také o setrvání již osvědčených hráčů jako jsou např. Lukáš Effemberk či Ladislav Pulec. Jaromír Látal potvrdil také jednání s hradeckým obráncem Martinem Klementem, zájem má také o obránce Lukáše Poskočila, který ve Vrchlabí hrál I.ligu, či útočníka Ondřeje Březinu. A jaká jména se chystají do vrchlabské svatyně? Svou šanci by mohl dostat Oto Jeschke, který chytal za HC Krkonoše, dále by betony měl obléknout Effemberk, ale o třetím jméně nemá Látal ještě jasno.