HC Stadion Vrchlabí – Nový Bydžov zavítá na vrchlabský stadion
Preview k zápasu

Nový Bydžov zavítá na vrchlabský stadion

08.12.2012
Raina Jarošová

Na vrchlabském ledě se v neděli od 17 hodin odehraje 19.kolo krajské hokejové ligy mužů. HC Stadion se zde utká se soupeřem z Nového Bydžova. V prvním vzájemném zápase Vrchlabí porazilo Bydžov na jeho vlastním ledě 0:7. Hostující tým tak bude mít šanci svoji prohru napravit.

HC Stadion Nový Bydžov se nachází na desátém místě s 12 body. Během 18 kol se jim podařilo zvítězit pouze třikrát a to v utkání se Dvorem Králové, Opočnem a Semechnicemi. Naopak největší "nášup" dostal Nový Bydžov v druhém vzájemném utkání proti Semechnicím, které mu nasázelo 17 branek! HC Stadion Nový Bydžov se bude muset proti Vrchlabí hodně snažit, aby body získal.

HC Stadion Vrchlabí je se 39 body na třetím místě v tabulce. Na první Nové Město nad Metují mu chybí pouze dva body. V posledním odehraném kole se Vrchlabí podařilo na ledě Semechnic vstřelit domácímu gólmanovi 12 branek. V tomto zápase rozhodla hned první třetina, kterou vrchlabští hráči vyhráli 7:0. V nedělním utkání bude velmi důležité získat všechny tři body.

Zápas 19.kola se odehraje na ZS ve Vrchlabí od 17 hodin.