HC Stadion Vrchlabí – Na vrchlabský stadion dorazí HC Jaroměř

Na vrchlabský stadion dorazí HC Jaroměř

26.10.2012
Raina Jarošová

K dalšímu utkání nastoupí domácí HC Stadion Vrchlabí, který je aktuálně na prvním místě v tabulce, proti HC Jaroměři, která je s dvanácti body na 6. místě a zároveň má jeden zápas k dobru.

HC Jaroměř vkročila do krajské hokejové ligy vítězstvím nad Novou Pakou 5:4. Ve druhém kole už ale nestačila na Trutnov, ale chuť si spravila v dalším zápase proti Semechnicím, které smetla poměrem 9:1. Na ledě Nové Bydžova vyhrála a tři body získala i v utkání proti Třebechovicím. HC Jaroměř bude pro vrchlabský tým vyrovnaný soupeř a očekává se i vyrovnaný hokej.

HC Stadion je v letošní sezoně zatím naprosto bezchybný, o čemž vypovídá i první místo s 18 body v tabulce. K tomu snad není co dodat. V posledním zápase, ke kterému se zajíždělo do Nového Bydžova, vyhrálo Vrchlabí vysoko poměrem 7:0. Utkání s Jaroměří bude vyrovnaným a snad i vyhecovaným zápasem, ve kterém vrchlabští kluci zvítězí a všechny tři body zůstanou doma.

Přijďte vrchlabské hokejisty podpořit osobně! Sedmé kolo se odehraje v neděli od 17:00 na ZS ve Vrchlabí.