HC Stadion Vrchlabí – Bílá do boje = derby v Trutnově
Preview k zápasu

Bílá do boje = derby v Trutnově

16.10.2012
Raina Jarošová

Šlágr krajské ligy mužů, derby mezi favority soutěže a zároveň partnerů v klubu HC Krkonoše se odehraje ve středu na ledě našeho soupeře. Tím je HC Trutnov a nečeká se jiný než atraktivní hokej na obou stranách. Přijďte vytvořit domácí prostředí pro naše kluky. Fanoušci Vrchlabí budou mít dneska svůj vlastní vstup a pokladnu. Vyhnou se tak případným problémům.

HC Stadion Vrchlabí si zatím drží skvělou bilanci – na kontě má ze tří zápasů tři vítězství. V prvním kole si lehce poradil se Dvorem Králové, ve druhém nedal šanci Jičínu a naposledy porazil tým z Nové Paky, kterému na vrchlabském ledě nadělil pětigólový výprask. Vrchlabí se nyní nachází na druhém místě v tabulce za Novým Městem nad Metují.

HC Trutnov si stejně jako Vrchlabí nenechal vzít ani bod a patří mu místo těsně za Stadionem. Postupně porazil mužstva z Nového Bydžova, Jaroměře a nakonec těsnou výhrou 3:2 utrhnul tři body v Třebechovicích pod Orebem.

Zápas se odehraje ve středu 17.10. na ZS v Trutnově. Očekává se velká návštěva vrchlabských fanoušků, tak buď mezi nimi a přijeď si užít hokej se vším všudy!