HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 článků

3.4.Konec letošní sezónyLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší několik slov ke konci letošní sezóny.
Tímto Vás také zveme na rozloučení s naším A-týmem, které se uskuteční již tento pátek 5.4.2019 od 17:30 do 18:30 v restauraci Gól na zimním stadionu.
1.4.V pátém zápase vítězí HC SokolovSOK - VRC 2:1, 0.kolo | Vendula SahánkováK nelibosti krkonošských fanoušků vyhrál pátý zápas sokolovský celek. Ačkoli první gól zápasu zazvonil do sokolovské branky rukou Pavla Mrni, domácí celek se nenechal rozhodit a postupně srovnal skóre. Vítězství jim zajistil v 54. minutě Lubomír Kovařík. Vrchlabští bohužel nedokázali využít dvě přesilové hry a dohrávali tak zápas bez brankáře v power-play. V zápase proti Moravským Budějovicím tak nastoupí HC Sokolov.
31.3.Pátý zápas rozhodne o vítězi skupin Sever/Střed!SOK - VRC 2:1, 0.kolo | Vendula SahánkováPoslední zápas finálové série play-off se odehraje na ledě sokolovského celku. V prvním zápase vyhrál Sokolov 4:1 na domácí půdě, ve druhém zápase sérii srovnalo Vrchlabí výsledkem 4:1, třetí zápas dopadl ke spokojenosti vrchlabských 4:3 na samostatné nájezdy a ve čtvrtém zápase srovnal Sokolov sérii na 2:2 díky výsledku 2:5 na půdě krkonošského týmu.
30.3.Série je srovnaná na 2:2, Sokolov v Krkonoších vyhrálVRC - SOK 2:5, 0.kolo | Vendula SahánkováVe čtvrtém zápase finále play-off se domácí celek ukázal během první třetiny, kdy vstřelil první branku Jakub Muška ve 14. minutě. Druhou za Závorkova záda dostal ve 20. minutě Aleš Půlpán, ale během 15 vteřin se jim dostalo odpovědi od sokolovského Tomáše Vracovského, který prostřelil Soukupa v poslední vteřině třetiny. Ve druhé třetině srovnal Baník gólem Jakuba Vrány. Poslední třetina byla v dominanci hostů, další tři branky byly dílem pánů Hrušky a Kovaříka, který dal dva góly. V poslední minutě se na ledové ploše strhla bitka, která vyústila ve vyloučení tří vrchlabských a jednoho sokolovského hráče. Baník tak srovnal sérii na 2:2 a poslední zápas se odehraje v pondělí na jeho ledě.
29.3.HC Stadion může doma ukončit sérii se SokolovemVRC - SOK 2:5, 0.kolo | Raina TomanováFinálové série začala vítězstvím Baníku, který vyhrál poměrem 4:1. Druhý zápas se odehrál na ledě Vrchlabí a i tentokrát zvítězil domácí tým, který porazil Sokolov stejným výsledkem. Třetí utkání se odehrálo znovu v Sokolově, a po napínavých 60 minutách se prodlužovalo. To ale nerozhodlo, stalo se tak až po samostatných nájezdech, ve kterých zvítězilo Vrchlabí.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili TIPOVACÍ SOUTĚŽ - více informací naleznete níže.
28.3.Stadion na ledě Baníku vítězí po samostatných nájezdech!SOK - VRC 3:4, 0.kolo | Raina TomanováNervy drásající utkání předvedlo Vrchlabí na ledě Baníku Sokolov. První třetina napovídala, že by HC Stadion mohl získal mečbol po vyhrané části 2:0. Baník ale hned na začátku druhé části vyrovnal na 2:2 a hra začínala od nuly. Hosté se sice dostali opět do vedení, ale Baník se nevzdal a nakonec zápas došel do prodloužení. I při vyšší aktivitě Vrchlabí ale 10 minut nerozhodlo o vítězi a následovaly samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější vrchlabští hráči a slaví tak cenné vítězství a vedení v sérii 2:1.
27.3.Třetí zápas se odehraje na ledě SokolovaSOK - VRC 3:4, 0.kolo | Vendula SahánkováK třetímu zápasu finálové série vyjede HC Stadion Vrchlabí na led sokolovského celku. Po prvních dvou zápasech je stav vyrovnaný 1:1.
26.3.Série je vyrovnaná, Stadion zvítězil na domácím leděVRC - SOK 4:1, 0.kolo | Raina TomanováDruhý finálový zápas se odehrál v úterní večer na vrchlabském zimním stadionu. V první části diváci viděli jeden gól na každé straně. Ve druhé třetině už byli úspěšnější domácí, kteří dokázali Sokolovu vstřelit tři branky a nakonec zvítězili 4:1. Ve čtvrtek je čeká další zápas v Sokolově.
25.3.Druhé utkání finálové série odehraje Stadion na domácím leděVRC - SOK 4:1, 0.kolo | Lucie HorčičkováV úterý čeká HC Stadion Vrchlabí druhé utkání proti Sokolovu, tentokrát ale na domácí půdě.
Napomůže našim hokejistům domácí prostředí k vyrovnání stavu série?
Přijďte svůj tým podpořit již toto úterý 26. března 2019 v 18 hodin na vrchlabský zimní stadion.
Během první přestávky proběhne oblíbená soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, kdy si budete moci zasoutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je ONLINESHOP.CZ
.
24.3.Baník vyhrál první zápas finálové sérieSOK - VRC 4:1, 0.kolo | Raina TomanováK prvnímu zápasu zajížděl HC Stadion k Baníku Sokolov. Těžký soupeř o sobě dal vědět již ve třetí minutě zápasu. Vrchlabí ale dokázalo srovnat krok a vyrovnat. Potom už ale padaly góly pouze do hostující sítě a Sokolov nakonec slaví vítězství 4:1.
23.3.Ve finále se postaví HC Stadion SokolovuSOK - VRC 4:1, 0.kolo | Lucie HorčičkováV úterý 19. března 2019 se Stadionu podařilo ukončit 2. kolo play-off v Kolíně, kdy Vrchlabí zvítězilo, díky hattriku Jana Bergera, 4:2. Nyní čeká naše hráče další soupeř, a to Sokolov.
První utkání finále se odehraje již tuto neděli 24. března 2019 v 17:30 v Sokolově a hned v úterý 26. března se Sokolov představí na našem vrchlabském stadionu.
19.3.HC Stadion postupuje do finále!KOL - VRC 2:4, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion na kolínském ledě dokonal postup do finále skupiny Sever-Střed. Po výhře 4:2 a vítězství v celé sérii 3:1 si zajistil postup a jeho soupeřem bude tým ze Sokolova. V Kolíně dokázal otočit stav utkání a vstřelit Kozlům čtyři branky.
18.3.První mečbol může Stadion využít v KolíněKOL - VRC 2:4, 0.kolo | Raina TomanováV posledním zápase se domácímu Vrchlabí podařilo převzít vedení v sérii díky vítězství 2:1. Kolín tak bude na svém ledě bojovat o páté utkání, které by rozhodlo o postupujícím do dalších bojů.
17.3.Vrchlabí vede sérii 2:1!VRC - KOL 2:1, 0.kolo | Vendula SahánkováVrchlabští si v dnešním zápase vzali vedení série na svou stranu. V první třetině se trefil při hře 4 na 4 Jaroslav Bednář za asistence Pavla Mrni, ve druhé třetině skóroval Patrik Urban s asistencî Bednáře a Aleše Půlpána. Na konci 56. minuty se trefil za Soukupova záda kolínský Václav Jankovský za asistence Jana Hanzla. Hosté tak vytvořili tlak na domácí, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Domácí si tak připsali druhé vítězství v sérii
16.3.Třetí utkání semifinále odehraje HC Stadion na domácím leděVRC - KOL 2:1, 0.kolo | Lucie HorčičkováV neděli 17. března 2019 odehraje HC Stadion Vrchlabí na domácím ledě třetí utkání proti Kolínu, tak neváhejte a přijďte si pořádně zafandit. Stav série je nyní 1:1.
K tomuto zápasu jsme si pro Vás připravili soutěž “BARELY”, ve které si 4 vybraní soutěžící zasoutěží o dárkové balíčky od partnera utkání, kterým je V&T.
15.3.Z Kolína veze Stadion vítězstvíKOL - VRC 1:6, 0.kolo | Vendula SahánkováV první třetině se týmy vzájemně oťukávali, postupně rozjížděli hru. Ve druhé třetině se vedeni ujal vrchlabský tým, během 10 minut se vedl o tři branky. Poslední třetina přinesla jednu branku domácích, kterou vstřelil Michal Procházka a další tři branky vrchlabských. Hráči utkání byli vyhlášení Jiří Vašíček a Martin Sejpal. Série je tak vyrovnaná 1:1.
14.3.Ke druhému zápasu semifinále vyrazíme do KolínaKOL - VRC 1:6, 0.kolo | Raina TomanováPo vítězství nad Děčínem se HC Stadion ve středu utkal se soupeřem z Kolína. Jejich první vzájemný zápas v play off skončil lépe pro soupeře, který z Vrchlabí odjížděl s výhrou 6:4 a v pátek se představí před domácím publikem.
13.3.První zápas série vyhrávají kolínští KozlovéVRC - KOL 4:6, 0.kolo | Vendula SahánkováPrvní třetina začala ve svižném tempu a první branku zápasu vstřelil kolínský David Šafránek. První třetina skončila nerozhodně 2:2, kdy se za domácí trefil Pavel Mrňa a Jan Berger, za hosty pak kromě Šafránka ještě Robin Netušil. Ve druhé třetině zvýšili hosté náskok na 4:5. Ve třetí třetině proběhlo několik potyček na ledě a v poslední minutě se trefil děčínský Marek Němec a zpečetil tak výsledek dnešního zápasu. Sérii tak vede po prvním zápase SC Kolín.
12.3.Ve 2. kole play-off se utká Stadion proti KolínuVRC - KOL 4:6, 0.kolo | Lucie HorčičkováPo týdenní pauze, kterou přinesla výhra 1. kola nad Děčínem, nás čeká 2. kolo play-off. V tom se HC Stadion utká proti kolínským Kozlů. První utkání se odehraje již tuto středu 13. března 2019 na vrchlabském zimním stadionu.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili oblíbenou soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o skipassy od partnera utkání, kterým je Skiareál Špindlerův Mlýn. Více informací o soutěži naleznete níže.
6.3.Třetí výhra pro Vrchlabí!VRC - DEC 3:1, 0.kolo | Vendula SahánkováVrchlabí získalo třetí výhru a tím tak vyhrálo první kolo play-off. Pro HC Děčín tím sezóna končí. Skóre zápasu otevřel v 5. minutě Tomáš Jirků, druhou branku přidal v 32. minutě Jan Berger. Hosté dokázali Soukupa prostřelit ve 45. minutě, kdy se trefil Zdeněk Petráš. Domácí si své vítězství pojistili 26 vteřin před koncem zápasu díky střele Štěpána Matějčka a tak mohou slavit postup do semifinále.
5.3.Třetí zápas play-off znovu ve VrchlabíVRC - DEC 3:1, 0.kolo | Vendula SahánkováTřetí zápas play-off se odehraje opět na vrchlabském zimním stadionu, a to 6.3.2019 v 18 hodin. Sérii vede krknošský tým 2:0.
Na středeční utkání jsme si pro Vás společně s partnerem utkání Rodinným pivovarem Hendrych připravili akci "Přijď v dresu a ochutnej speciál". Více informací najdete níže.
4.3.Vrchlabí bere další bod!DEC - VRC 4:5, 0.kolo | Raina TomanováSkvělý závěr utkání předvedlo dnes HC Vrchlabí na ledě Děčína. Hosté vedli už 2:0 po dvou slepených gólech, ještě v první třetině se ale Děčín dotáhl. V polovině utkání už si Děčín vzal vedení na svou stranu a dotahovali hosté. Nakonec se o vítězi utkání rozhodlo 10 vteřin před koncem třetí třetiny, kdy se trefil vrchlabský Bednář a zajistil tak pro Vrchlabí tři mečboly.
3.3.K druhému zápasu prvního kola jedeme do DěčínaDEC - VRC 4:5, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání zajíždí HC Stadion k soupeři do Děčína. Vrchlabí v prvním zápase prvního kola playoff zvítězilo na domácí půdě poměrem 5:2 a k Medvědům tak naskočí s náskokem jednoho vyhraného zápasu.
2.3.Vedeme sérii 1:0!VRC - DEC 5:2, 0.kolo | Vendula SahánkováPrvní zápas play-off skončil pro vrchlabské vítězně. Ač závěrečné minuty se HC Děčín snažil dát domácím ránu a srovnat stav, vrchlabští se nedali a vybojovali vítězství 5:2. Za domácí dnes branky vstřelili pánové Jan Berger, Štěpán Havránek, Jaroslav Bednář, Tomáš Půlpán a Pavel Mrňa, z hostujícího týmu se trefili Tomáš Faigl a Štěpán Kuchynka.
1.3.První zápas play-off je tu!VRC - DEC 5:2, 0.kolo | Vendula SahánkováPrvní kolo play-off je tu! Proti HC Stadion se postaví HC Děčín. V základní části se celky potkaly dvakrát, první společný zápas vyhráli děčínští, druhý vrchlabští. První zápas se odehraje na půdě krkonošského celku. I tentokrát je pro Vás připravená tipovací soutěž, více informací níže.
26.2.Z Letňan si HC Stadion veze 3 bodyLET - VRC 2:4, 42.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas otevřeli rychlou akcí domácí, když 21 vteřin po začátku zápasu vstřelil gól Martin Kotyra. Ale vrchlabští nenechali na odezvu dlouho čekat a v 9. minutě stav srovnal Aleš Půlpán. Ve druhé třetině vstřelili vrchlabští další dvě branky. A poslední dvě branky zápasu padly v posledních čtyřech minutách, kdy se nejprve trefil vrchlabský Kastner a o minutu později letňanský Horák. HC Stadion si tak odváží domů výhru 4:2 nad Letci.
25.2.K poslednímu zápasu základní části vyjíždíme do LetňanLET - VRC 2:4, 42.kolo | Vendula SahánkováPoslední zápas základní části odehraje HC Stadion Vrchlabí na ledě letňanských Letců v Praze již toto úterý 26.2.2019 od 18:00.
23.2.Body putují z Vrchlabí do Dvora Králové nad LabemVRC - DKL 2:3, 41.kolo | Vendula SahánkováTři body za vítězství putují z Vrchlabí do Dvora Králové nad Labem. Dvorští začali aktivní hrou a hned v 9. minutě zasadili puk za Soukupova záda. Během dvou minut tam skončil puk znova. V druhé třetině byl úspěšný Bednář, když ve 33. minutě prostřelil Janského a podruhé se mu to povedlo ve 3. třetině a srovnal tím skóre zápasu. Ale hosté se nevzdali a 13 vteřin před koncem dal vítězný gól Faltys. HC RODOS tam zvýšil počet bodů v tabulce na 52.
21.2.Do Vrchlabí zavítá HC RODOS Dvůr Králové nad LabemVRC - DKL 2:3, 41.kolo | Vendula SahánkováNa led vrchlabského celku zavítá v sobotu 23. února 2019 další podkrkonošský tým, a to HC RODOS Dvůr Králové nad Labem.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili oblíbenou soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED". Tentokrát můžete soutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je Havex auto, doplněné o dva denní skipassy od Skiareálu Špinlerův Mlýn. Více info naleznete níže.
16.2.Z Trutnova se bohužel vrací HC Stadion bez bodůTRU - VRC 4:2, 40.kolo | Vendula SahánkováV podkrkonošském derby se vrchlabskému celku moc nedařilo, trutnovští nasadili rychlé tempo hned na začátku zápasu, kdy rychle po sobě vsadili za Soukupova záda dvě branky. Stadion snížil o branku ještě v první třetině. Druhá třetina se nesla ve znamení vyloučení na obou stranách. V poslední třetině oba celky nasadili vysoké tempo, které vygradovalo do dalších vyloučení a také dalších branek. Trutnov se tak raduje z výhry a vrchlabští domů odjeli s prázdnou.