HC Stadion Vrchlabí – Domácí zápas Vrchlabí proti Ústeckému Slovanu

Domácí zápas Vrchlabí proti Ústeckému Slovanu

20.02.2024

Páté domácí utkání v řadě má před sebou v nadstavbové části HC Stadion Vrchlabí. Na domácím ledě se střídají úspěchy a prohry. Porazit dokázal Tábor a také Děčín, ale prohrál s Příbramí a také s prvním Chomutovem. Má tak co napravovat, do konce nadstavby už zbývají jen čtyři utkání.

HC Stadion Vrchlabí v posledním odehraném zápase nestačil na Piráty Chomutov, kteří sice první třetinu o jedinou branku prohráli, následně ale ukázali, že první místo v tabulce mají zasloužené a po druhé třetině již vedli o dvě branky. Ve třetí části přidali ke čtyřem gólům další tři a domácímu týmu tak nedali šanci. Předtím ale HC Stadion zvítězil nad Děčínem a také nad Táborem. Proti Slovanu se mu v letošní sezoně daří, podaří se navázat na poslední úspěchy proti soupeři ze severu?

Posledních 5 utkání HC Stadion Vrchlabí
10. kolo nadstavby - HC Stadion Vrchlabí x Piráti Chomutov 3:7 (1:0, 1:4, 1:3)
9. kolo nadstavby - HC Stadion Vrchlabí x HC Děčín 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)
8. kolo nadstavby - HC Stadion Vrchlabí x HC Tábor 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
7. kolo nadstavby - HC Stadion Vrchlabí x HC Příbram 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
4. kolo nadstavby (dohrávka) - Piráti Chomutov x HC Stadion Vrchlabí 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Patrik Urban 19+32
2. Ondřej Chrtek 13+25
3. David Chalupa 13+18
4. Lukáš Kastner 17+12
5. Filip Krsek 11+13

Ústecký Slovan je v nadstavbové skupině A na osmém místě, na kontě má 40 bodů. V posledním odehraném kole Slovan nestačil na HC Příbrami, která ho porazila poměrem 4:2. Ani proti Letcům se mu nedařilo, nedal ani branku, naopak soupeř hned tři. Proti Mostu se ale Slovanu dařilo, bylo to Ústí, kdo udržel čisté konto a vstřelil čtyři branky. Podaří se Slovanu porazit také krkonošský celek, se kterým má v sezoně problémy?

Posledních 5 zápasů Ústecký Slovan
10. kolo nadstavby - HC Příbram x Ústecký Slovan 4:2 (3:1, 1:0, 0:1)
9. kolo nadstavby - Ústecký Slovan x HC Letci Letňany 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
8. kolo nadstavby - Ústecký Slovan x HC Most 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
7. kolo nadstavby - Ústecký Slovan x HC Příbram 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)
6. kolo nadstavby - Ústecký Slovan x Piráti Chomutov 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)