HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 článků

4.10.Domácí zápas bude proti ŘisutůmVRC - RIS, 5.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí v posledním odehraném zápase získal konečně první bod. Bohužel ale prohrál s Kobrou Praha v prodloužení. Podaří se mu získat plné tři body proti soupeři z Řisut, který zavítá na vrchlabský led? Také Buldokům se v nové sezóně nedaří a na kontě mají pouze tři body.
4.10.Zrušený zápas proti Řisutům!Daniela UrbanováZ důvodu technické závady na ledové rolbě, jsme nuceni zrušit středeční (5.10.) zápas proti Řisutům.
O náhradním termínu budeme informovat co nejdříve.
Děkujeme za pochopení.
3.10.Výsledkový servis mládeže - 39. týden 2022Lucie Horčičková Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 39. týden (26.9.-2.10.2022).
1.10.Konečně bod. Vrchlabí prohrálo v prodlouženíVRC - KOB 3:4, 4.kolo | Raina TomanováHC Stadion si konečně připsal bod do tabulky. Bohužel nezvítězil, i když to po první třetině vypadalo nadějně. První část totiž vyhrál 3:1, ale v dalších třetinách se do toho Kobra Praha opřela a nakonec si odvezla dva body za výhru v prodloužení.
30.9.Na domácím ledě přivítáme Kobru PrahaVRC - KOB 3:4, 4.kolo | Raina TomanováHC Stadion má na kontě po třech kolech nula bodů, stejně jako jeho sobotní soupeř, který přijede na vrchlabský stadion. Vstup do nového ročníku II. ligy se nepovedl ani jednomu z nich. Otázkou zůstává, jak si v sobotu rozdělí body.
28.9.Také ze třetího zápasu žádné body nejsouPRI - VRC 5:0, 3.kolo | Raina TomanováHC Stadion se vypravil ke třetímu zápasu do Příbrami, odkud ale odjíždí s prázdnou. Stejně jako v předchozím zápase se mu nepovedlo vstřelit ani gól, naopak jich pět dostal. Po třech kolech nemá na kontě jediný bod. V dalším zápase se představí na domácím ledě proti Kobře Praha.
27.9.Ke třetímu utkání zajedeme do PříbramiPRI - VRC 5:0, 3.kolo | Filip VedralVe středu 28. září se HC Stadion Vrchlabí vydá ke třetímu ligovému utkání, ve kterém ho bude čekat, po dvou nepovedených zápasech, další těžká zkouška. Utká se s Příbramí, která je momentálně v čele tabulky.
26.9.Výsledkový servis mládeže - 38. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 38. týden (19.9.-25.9.2022).
24.9.Také druhý zápas skončil prohrou VrchlabíVRC - CHP 0:5, 2.kolo | Raina TomanováAni druhé kolo nedopadlo pro HC Stadion vítězně. Tentokrát se o výhru pokusil proti soupeři z Chomutova. Úvodní domácí zápas ale nedopadl podle představ, protože Vrchlabí nedokázalo vstřelit ani jednu branku. Naopak jich pět dostalo, takže si výhru nakonec připsali Piráti. Po dvou kolech je tak Vrchlabí bez bodu.
23.9.První domácí mistrovské utkání je tu!VRC - CHP 0:5, 2.kolo | Filip VedralV sobotu 24.9.2022 nás v 18:00 čeká první domácí mistrovské utkání této sezóny, kdy na vrchlabském ledě přivítáme soupeře z Chomutova.
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o., náš dlouholetý partner, který bude v příštím roce slavit 30 let od svého vzniku.
21.9.První ostrý zápas Vrchlabí nevyšelLET - VRC 6:2, 1.kolo | Raina TomanováPo úspěšné přípravě se HC Stadion postavil proti soupeři z Prahy, aby změřili své síly v prvním kole II. ligy. Bohužel pro vrchlabské hráče zápas nedopadl podle představ, protože hned po první třetině bylo skóre 3:1. Další tři branky Letňany přidaly v poslední části a zaslouženě tak berou tři body.
20.9.První mistrovské utkání odehrajeme v LetňanechLET - VRC 6:2, 1.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí nastoupí k prvnímu utkání na ledě Letců z Letňan.
Po stoprocentní přípravě je vrchlabský tým na sezónu výborně připraven, ale na začátek je ovšem nečeká vůbec jednoduché utkání.
19.9.Videorozhovor s trenéry a kapitánem A-týmu Lucie HorčičkováTrenéři A-týmu Tomáš Jirků a Petr Hlaváč přináší společně s novým kapitánem Patrikem Urbanem videorozhovor, a zároveň pozvánku na první domácí mistrovské utkání, kde například hodnotí složení týmu a přípravu, nebo představují své ambice do nové sezóny.
18.9.Výsledkový servis mládeže - 37. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 37. týden (12.9.-18.9.2022).
18.9.Známe nového kapitána a jeho asistenty pro sezónu 2022/2023Lucie HorčičkováV tomto týdnu si kabina zvolila nového kapitána a jeho asistenty.
Kapitánem pro sezónu 2022/2023 bude útočník Patrik Urban, který je i v týmu služebně nejstarší, a jeho asistenti budou útočník Tomáš Bláha a obránce Ján Bendík.
18.9.Změny v herním modelu II. ligyLucie HorčičkováJednání o formátu letošní II. ligy je u konce. Po definitivním odstoupení Kadaně výkonný výbor ČSLH schválil model se dvěma skupinami a odsouhlasil přelosovaný rozpis zápasů v základní části, o kterém jsme vás již informovali a máme ho uvedený na našem webu.
16.9.Zhodnocení přípravy očima Filipa MoníkaFilip VedralPrvní, kdo hodnotí přípravu před nadcházející sezónou, je útočník Filip Moník.
Filipovi se v přípravě velmi dařilo. Připsal si 4 góly a 8 asistencí.
14.9.I sedmá příprava dopadla na výbornouDEC - VRC 1:2, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí je v letošní přípravě naprosto famózní. V sedmi zápasech si dokázal poradit s pěti soupeři. Ve středečním zápase to byli Medvědi z Děčína, kteří padli. Vrchlabí od nich odjelo s výsledkem 2:1 a příští týden už se začne naostro.
13.9.Ukončí HC Stadion přípravu vítězstvím nad Děčínem?DEC - VRC 1:2, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí ve středu ukončí přípravou část, ve které má zatím stoprocentní úspěšnost. Posledním zápasem proti Děčínu už bude jen pilovat sestavy a kombinace, aby se o týden později mohlo Vrchlabí v plné síle postavit proti Letcům z Letňan.
12.9.Výsledkový servis mládeže - 36. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám první výsledkový servis mládeže letošní sezóny, a to za 36. týden (5.9.-11.9.2022).
9.9.NHL Global Fan Tour ve VrchlabíLucie HorčičkováVe čtvrtek 15.9.2022 se na vrchlabském náměstí T.G. Masaryka uskuteční jedinečná akce NHL Global Fan Tour!
7.9.Hronov odjíždí s nášupem sedmi branekVRC - HRO 7:2, 0.kolo | Raina TomanováPředčasně ukončený zápas má za sebou HC Stadion Vrchlabí, který na domácím ledě porazil hosty z Hronova poměrem 7:2. O vítězi vlastně rozhodla hned první třetina, kterou domácí vyhráli 4:0. Utkání pak bylo ukončené již v 54. minutě kvůli nadměrné tvrdosti.
6.9.Poslední přípravné utkání na domácím ledě odehrajeme proti HronovuVRC - HRO 7:2, 0.kolo | Lucie HorčičkováV předposledním přípravném utkání, a zároveň posledním na domácím ledě, vyzveme ve středu 7.9.2022 HC Wikov Hronov.
Týmy se v přípravě setkají již podruhé. První vzájemné utkání se odehrálo na hronovském ledě, odkud si Vrchlabí odvezlo výhru 4:3.
5.9.Na novou sezónu se připravuje i naše mládež!Lucie HorčičkováV sobotu 4.9. odehrála přípravka na domácím ledě přátelské utkání s Turnovem. Dále se jedna skupina mladších žáků vydala na turnaj do České Lípy a druhá do Kolína.
V neděli sehráli starší žáci turnaj ve Dvoře Králové nad Labem a na našem zimním stadionu mezitím proběhly dva všesportovní turnaje - jeden pro ročníky 2013 a druhý pro mladší žáky.
Přinášíme několik fotek z víkendových přátelských utkání a turnajů.
1.9.Pátá příprava = pátá výhraVRC - LET 4:0, 0.kolo | Jan PřikrylV pátém přípravném utkání narazil HC Stadion na Letce z Letňan, kteří dorazili do Krkonoš v neúplné sestavě. Vrchlabí si tak i díky tomuto faktoru připsalo pátou výhru v řadě v poměru 4:0. O branky se postarali Filip Moník, Ondřej Chrtek, David Chalupa a Patrik Urban.
31.8.Z Hronova vezeme výhruHRO - VRC 3:4, 0.kolo | Jan PřikrylK dalšímu přípravnému utkání cestoval HC Stadion na led Hronova. Po první vyrovnané třetině patřila prostřední část Vrchlabí. V poslední třetině už jen domácí korigovali na rozdíl jediné branky. Za hosty skórovali 2x Duchan, Krsek a Moník.
31.8.Druhý domácí zápas bude proti Letcům z LetňanVRC - LET 4:0, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu nastoupí Vrchlabí po delší době na domácím ledě. Na něm se představí proti mužstvu z Letňan. Pro HC Stadion to bude již pátý zápas, ale podruhé se představí doma. V posledním odehraném zápase vyhrál 4:3, a to zajížděl do Hronova.
30.8.Další přípravný zápas odehrajeme v HronověHRO - VRC 3:4, 0.kolo | Filip VedralVrchlabí se chystá na svůj už čtvrtý přípravný zápas před novou sezónou. S třemi výhrami v zádech se postaví proti týmu z Hronova.
26.8.Vrchlabí v neúplném zápase uspělo v JablonciJAB - VRC 1:2, 0.kolo | David SchlegelHokejisté Vrchlabí nedohráli čtvrteční přípravný zápas v Jablonci, když po dvou třetinách bylo utkání za stavu 1:1 pro silnou mlhu ukončeno. Místo třetí třetiny se jely jen samostatné nájezdy, v nichž Vrchlabští dominovali.
24.8.Ke třetímu duelu zavítáme do JablonceJAB - VRC 1:2, 0.kolo | Filip VedralVrchlabí má za sebou již dva vítězné zápasy v přípravě na novou sezónu. Po úterní výhře na ledě pardubického "B" týmu jsou naši hráči silně nabuzení. Vítěznou šňůru budou chtít natáhnout i při odvetném utkání na ledě Vlků z Jablonce.