HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 článků

21.9.Sledujte utkání našeho týmu online! Kdykoliv. Kdekoliv.Lucie Horčičková
I letos máte opět možnost sledovat utkání našeho týmu online! Kdykoliv. Kdekoliv. A to díky CzechIceHockey.tv.
19.9.V plné přípravě je i naše mládež!Lucie HorčičkováNa sezónu 2023/2024 se aktivně připravují i naši mládežníci.
Všechny kategorie už za sebou mají buď přípravná utkání, anebo dokonce i turnaje!
14.9.Z poslední přípravy jedeme s prázdnouHRO - VRC 4:3, 0.kolo | Raina TomanováPoslední přípravné utkání pro HC Stadion nedopadlo nejlépe. Celý zápas tahal vrchlabský celek za kratší konec, a nakonec to byl Hronov, kdo zvítězil v prodloužení 4:3. Teď jen zbývá jen přátelské zápasy zhodnotit a připravit se na začátek nové sezóny.
13.9.Podpořte naši hokejovou mládežLucie HorčičkováPodpořte naši hokejovou mládež v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland ve své iniciativě na podporu českého hokeje.
13.9.Z Letňan odjíždíme s prohrouLET - VRC 4:1, 0.kolo | Jan PřikrylK předposlednímu přípravnému utkání zajížděl HC Stadion na led Letců z Letňan. Zápas se Vrchlabí nepovedl a z hlavního města si odvezl porážku 1:4. Čestný úspěch Vrchlabí zaznamenal Moník.
13.9.Poslední příprava bude proti HronovuHRO - VRC 4:3, 0.kolo | Raina TomanováPoslední přípravné utkání čeká hráče HC Stadionu Vrchlabí ve čtvrtek 14.9. Ke konci září se již vrhnou do mistrovských zápasů, ale ještě je čeká mač s Hronovem, se kterým na domácím ledě prohráli poměrem 1:2. Vrchlabský celek tedy má co oplácet.
11.9.V úterý zajíždíme do pražských LetňanLET - VRC 4:1, 0.kolo | Lucie HorčičkováV úterý 12.9. nás čeká předposlední přípravné utkání, ke kterému zajedeme na led pražského týmu HC Letci Letňany.
Utkání se odehraje od 17:00.
5.9.Z Děčína veze HC Stadion další výhruDEC - VRC 2:3, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadionu Vrchlabí se povedlo ve třetím zápase za sebou zvítězit. Tentokrát se prosadil proti Medvědům z Děčína, a ačkoliv to byl zápas vyrovnaný, nakonec se z výhry radoval krkonošský celek. Vstřelil tři góly, soupeř zareagoval pouze dvakrát.
4.9.Letní soustředění mládeže 2023Lucie HorčičkováNa konci srpna proběhlo každoroční soustředění naší mládeže.
4.9.Další příprava se odehraje v DěčíněDEC - VRC 2:3, 0.kolo | Raina TomanováJiž šestý zápas přípravy se odehraje v úterý 5. září na ledě Děčína, se kterým se již HC Stadion letos v srpnu setkal na domácím ledě. První zápas se odehrál před týdnem a Vrchlabí zvítězilo poměrem 5:1.
31.8.HC Stadion veze ze Ždáru vysokou výhruZNS - VRC 2:7, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu přípravnému utkání zajížděl krkonošský celek do Žďáru nad Sázavou, odkud nakonec přivezl vysokou výhru 7:2. Třemi góly přispěl Krsek. Za domácí se trefil pouze Ludvík a Kadleček.
30.8.Ve čtvrtek zamíříme na led do Žďáru nad SázavouZNS - VRC 2:7, 0.kolo | Lucie HorčičkováPáté přípravné utkání odehrajeme ve čtvrtek 31.8.2023 od 18:00 na ledě soupeře z druhé skupiny SKLH Žďár nad Sázavou.
29.8.Vrchlabští hráči pětkrát vymetli děčínskou branku a doma vítězíVRC - DEC 5:1, 0.kolo | Raina TomanováVrchlabští fanoušci se konečně dočkali velkého brankového přídělu, samozřejmě do soupeřovy branky. Proti Medvědům z Děčína se hned čtyřikrát krkonošský celek prosadil v první třetině. V té druhé sice zahrozil hostující Smola, ale pátou branku přidal Sýkora a konečně se HC Stadionu podařilo zvítězit na domácí půdě.
28.8.Druhý domácí zápas v řadě bude proti DěčínuVRC - DEC 5:1, 0.kolo | Raina TomanováDalší přípravné utkání se odehraje na domácím ledě HC Stadionu. Tentokrát se krkonošský celek utká proti Medvědům z Děčína, kteří mají za sebou zatím pouze jeden zápas, za to ale vítězný.
24.8.Ani druhý domácí zápas neskončil pro HC Stadion vítězněVRC - HRO 1:2, 0.kolo | Raina TomanováNa domácím ledě se zatím nedaří. Po prohře s Benátkami 1:3 dopadl prohrou také zápas proti Hronovu, i tentokrát HC Stadion skóroval pouze jednou, zatímco soupeř vstřelil góly dva. Další zápas proběhne již v úterý, a to doma proti Děčínu. Vrchlabí se tak bude snažit prolomit domácí smůlu.
23.8.HC Stadion vyzve ve druhém domácím utkání Wikov HronovVRC - HRO 1:2, 0.kolo | Filip VedralÚvodní dva zápasy přípravy změřilo Vrchlabí síly s Benátkami. V obou případech vyšel jako vítěz hostující tým. Uvidíme, jak si povede podkrkonošský celek tentokrát.
Třetí utkání Stadion odehraje 24. srpna od 18:00.
21.8.Hodnocení gólmanských kempů 2023Lucie HorčičkováHlavní trenér gólmanů Martin Abrahám přináší hodnocení gólmanských kempů.
20.8.Hodnocení hokejových kempů 2023Lucie HorčičkováHlavní trenéři letošních hokejových kempů přináší hodnocení.
17.8.Druhé přípravné utkání skončilo vítězněBEN - VRC 1:5, 0.kolo | Jan PřikrylKe druhému přípravnému utkání cestoval HC Stadion na led Benátek, kterým chtěl oplatit porážku z úvodního přípravného utkání. To se také Horalům povedlo, když zvítězili 1:5. Jedinou branku domácích dal Zumr. Za hosty z Krkonoš se prosadili obránci Boukal, Abraham a útočníci Cerman, Urban a Krsek.
16.8.K odvetnému utkání jede HC Stadion do BenátekBEN - VRC 1:5, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí k druhému přípravnému utkání zajíždí na led Benátek nad Jizerou. První zápas pro krkonošský celek nedopadl dobře, protože na domácím ledě padnul právě proti tomuto soupeři. Odvetné utkání se odehraje ve čtvrtek 17. srpna od 17:45.
10.8.První příprava před domácími diváky se Vrchlabí nepovedlaVRC - BEN 1:3, 0.kolo | Raina TomanováPrvní přátelské utkání se na domácím ledě HC Stadionu nepovedlo. Se soupeřem z Benátek nad Jizerou na začátku sice držel krok, ale následně dostal tři branky, na které dokázal reagovat pouze jednou. Úspěšným autorem domácího gólu byl Krsek. Odvetné utkání se odehraje příští týden.
9.8.První přípravné utkání je tu!VRC - BEN 1:3, 0.kolo | Lucie HorčičkováV prvním přípravném utkání přivítáme na domácím ledě soupeře z Benátek nad Jizerou.
Utkání se odehraje ve čtvrtek 10.8.2023 od 18:15.
30.7.Do obrany přichází odchovanec Jan BoukalFilip VedralPo sedmi sezónách se do Vrchlabí vrací devatenáctiletý obránce Jan Boukal.
Věří, že se týmu bude dařit ještě lépe než v loňské sezóně.
24.7.Obranu letos nastálo posílí David SýkoraFilip VedralDvaadvacetiletý sparťanský odchovanec David Sýkora bude v letošní sezóně oblékat vrchlabský dres nastálo. Skvěle tak doplní naši obranu.
20.7.Aktuality k sestavě A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší aktuální informace ke složení obrany A-týmu, včetně nových posil.
17.7.Realizační týmy mládeže a program na srpenLucie HorčičkováPřinášíme složení realizačních týmů naší mládeže pro sezónu 2023 a program na srpen.
12.7.Vrací se útočná síla v podobě Lukáše KastneraFilip VedralPo třech sezónách se zpátky do Vrchlabí vrací útočník Lukáš Kastner. Poslední dva roky oblékal dres pražských Letců z Letňan.
Jak sám Lukáš zmiňuje, zpátky do Podkrkonoší se moc těší.
5.7.Skládání sestavy a zhodnocení letní přípravy A-týmu 2023/2024Lucie HorčičkováPřinášíme rozhovor s hlavním trenérem Tomášem Jirků, doplněný o několik slov sportovního manažera klubu Jiřího Jakubce, o letní přípravě a složení A-týmu.
29.6.Zhodnocení letní přípravy mládežeLucie HorčičkováV pátek 23.6. skončila mládežnickým kategoriím letní příprava.
Trenéři jednotlivých kategorií přináší hodnocení.
24.6.Odchovanec Jakub Červinka se vrací zpět do VrchlabíFilip VedralPo čtyřech sezónách v akademii Pardubic se vrací do vrchlabského brankoviště Jakub Červinka.
Jeho rolí bude pozice brankářské dvojky u A-týmu, ale kromě toho si zachytá i za svou juniorskou kategorii.