HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

Posledních 30 článků

8.3.Z Kladna se vrchlabští vrací bez boduKLA - VRC 6:1, 34.kolo | Vendula SahánkováPoslední zápas základní části dopadl lépe pro domácí tým, který si tak potvrdil první místo tabulky Chance ligy po základní části. V první třetině nepadla branka ani na jedné straně, druhá třetina byla v jasné dominanci domácích, kteří vstřelili čtyři branky. V poslední třetině si kladenští pojistili výhru dalšími dvěmi brankami a až v poslední přesilové hře se vrchlabských podařilo vstřelit gól a to zásluhou Ondřeje Matýse.
7.3.Poslední zápas základní části odehrajeme v KladněKLA - VRC 6:1, 34.kolo | Vendula SahánkováK poslednímu zápasu základní části Chance ligy nastoupí krkonošský celek z Vrchlabí proti kladenským Rytířům.
6.3.Vrchlabí porazilo kolínské KozlyVRC - KOL 6:3, 33.kolo | Raina TomanováVelmi zajímavý konec utkání přinesl zápas mezi Vrchlabím a Kolínem. Kozlové po první vzájemné výhře chtěli přidat další, vrchlabští hráči ale byli jiného názoru. První třetinu vyhráli 3:0, v poslední části ale Kozlové zahrozili a snížili během několika minut na 3:5. Nakonec Vrchlabí přidalo ještě šestou branku a zaslouženě bere tři body.
5.3.Poslední domácí zápas v základní části bude proti KolínuVRC - KOL 6:3, 33.kolo | Raina TomanováZákladní část se blíží do finále. V předposledním kole přivítáme na domácím ledě Kozly z Kolína. První vzájemný zápas Kolín vyhrál poměrem 3:2 a HC Stadion má tedy co vracet.
3.3.Proti Drakům nakonec bereme všechny bodyVRC - SUM 4:2, 32.kolo | Raina TomanováDnešní zápas přinesl zajímavý závěr. Nakonec se tři body usadily ve vrchlabském týmu. Ten vyhrál první třetinu poměrem 2:0, hosté se ale dokázali sebrat a v 55. minutě bylo srovnáno na 2:2. Poslední minuty zápasu ale ukázaly, že pánem na ledě je HC Stadion, přidal další dvě branky a body zůstaly ve Vrchlabí.
2.3.Doma se představíme proti ŠumperkuVRC - SUM 4:2, 32.kolo | Raina TomanováDo konce základní části zbývají už jen tři kola, dvě z nich odehraje Vrchlabí na domácím ledě. Nejdříve se představí proti Drakům ze Šumperka, které HC Stadion porazil na začátku prosince poměrem 6:1.
27.2.Ze Sokolova bez boduSOK - VRC 6:4, 31.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas rychle otevřeli domácí první brankou ve třetí minutě. V první třetině přišlo také trestné střílení, které však domácí Křemen neproměnil jinak v úvodní třetině Baník dominoval. Ve druhé třetině byla k vidění jedna branka v hostující síti. Poslední třetinu vyhrál hostující Stadion, ale na bodový zisk jim to nestačilo.
26.2.Poslední únorový zápas odehrajeme v SokolověSOK - VRC 6:4, 31.kolo | Raina TomanováDo konce základní části zbývají pouhá čtyři kola, a k tomu 31. zajíždí vrchlabský celek do Sokolova, kde se oba soupeři setkají podruhé v této sezoně. První vzájemný zápas odehráli před měsícem a jasně v něm dominovalo Vrchlabí, které zvítězilo 5:2.
24.2.Body zůstávají v KrkonošíchVRC - KAD 7:4, 30.kolo | Vendula SahánkováZápas otevřel gólem již pětačtyřicet vteřin po začátku Ján Niko a domácí tak vstoupili do zápasu tou správnou nohou a hra se jim dařila i nadále. Ve čtvrté minutě se trefil z trestného střílení Patrik Urban a gólové variace pokračovaly i nadále. Během prvních deseti minut hry domácí vstřelili čtyři góly. Hosté pak stav snížili o branku na 4:1. Ve druhé třetině shodně oba celky vstřelili dvě branky. V poslední třetině padly další dvě branky a to každá na jedné straně. Vítězství tak zůstalo v Krkonoších a vrchlabští si připsali další tři body do tabulky.
23.2.Ve středu dorazí SK Trhači KadaňVRC - KAD 7:4, 30.kolo | Vendula SahánkováV 30. kole Chance ligy přivítá vrchlabský tým na podkrkonošském ledě SK Trhače Kadaň. Zápas se uskuteční ve středu 24. února od 16 hodin a online přenosem vás provede Jan Přikryl.
20.2.Z Ústí nad Labem jedeme bez boduUNL - VRC 3:0, 29.kolo | Raina TomanováSobotní zápas se odehrál v Ústí nad Labem, kam Vrchlabí vyrazilo upevnit si své první místo v tabulce. V první třetině ale padla branka pouze do vrchlabské sítě, ve druhé neskóroval ani jeden tým. Tu třetí rozhodlo Ústí ve svůj prospěch, dvěma brankami si pojistilo tři body do tabulky.
19.2.Další zápas odehrajeme v Ústí nad LabemUNL - VRC 3:0, 29.kolo | Vendula SahánkováK sobotnímu zápasu vyrazí HC Stadion Vrchlabí na led ústeckého Slovanu. Jedná se o 29. kolo Chance ligy. Poprvé spolu tyto celky hrály 25. listopadu 2020, kdy krkonošský tým vyhrál 6:0.
18.2.Aktuální informace k A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší několik informací k sestavě našeho A-týmu a blížícímu se play-off.
17.2.Vrchlabí bere tři body vítězstvím nad BenátkamiVRC - BEN 2:1, 28.kolo | Raina TomanováPo reprezentační pauze se týmy znovu postavily na led. 28. kolo přineslo zápas chudší na branky, ale i tak velmi zajímavý. Benátky po první třetině vedly těsně 1:0, po druhé bezbrankové třetině nakonec rozhodla poslední část, ve které skórovali pouze domácí. Dvěma brankami otočili stav zápasu a tři body zaslouženě zůstávají doma.
15.2.Na domácím ledě přivítáme Benátky nad JizerouVRC - BEN 2:1, 28.kolo | Raina TomanováPo více než týdenní "repre" pauze se HC Stadion znovu vydá na led, tentokrát proti soupeři z Benátek. Benátky na svém ledě zvítězily 21. listopadu nad Vrchlabím těsným poměrem 2:1, druhý vzájemný zápas tak budou chtít vrchlabští získat na svojí stranu.
12.2.Na slovíčko s Martinem HeřmanemLucie HorčičkováDalší novou tváří letošního A-týmu je třiatřicetiletý útočník Martin Heřman.
Jeho předchozím působištěm byla extraligová Plzeň a od roku 2014 oblékal pět sezon dres Českých Budějovic.
V rozhovoru Martin například zhodnotil dosavadní výkony A-týmu a prozradil, jak nejradši tráví volný čas.
8.2.Komerční prostory k pronájmuLucie Horčičková• Nabízíme komerční prostory k pronájmu, které se nachází v 2.NP zimního stadionu ve Vrchlabí.
• K dispozici celkem 182,2 m2, lze pronajmout i pouze část prostor.
• Možnost parkování před objektem, internetového připojení a kamerového zabezpečení.
• Pro více informací nás kontaktujte na email hcvrchlabi@hcvrchlabi.cz.
6.2.Z Prostějova odjíždíme bez bodůPRO - VRC 4:1, 27.kolo | Raina TomanováDruhý únorový zápas HC Stadionu nevyšel. Prostějovští Jestřábi svému soupeři nasázeli čtyři branky z toho rovné tři (dvě z přesilových her) si připsal Hrníčko. Vrchlabí dokázalo skórovat až ve třetí třetině z přesilové hry zásluhou Heřmana.
5.2.K dalšímu zápasu se přesuneme do ProstějovaPRO - VRC 4:1, 27.kolo | Raina TomanováHC Stadion po výhře nad Kladnem zavítá do Prostějova, se kterým už sehrál jeden zápas. Ten se odehrál v polovině října a Vrchlabí z něj odešlo poraženo, protože dokázalo vstřelit pouze dvě branky, zatímco Prostějov pět. Prostějov je na sedmém místě v tabulce a na kontě má 44 bodů.
4.2.Hokej bude podruhé o Kapku lepšíLucie Horčičková4. února si lidé po celém světě připomínají den boje proti rakovině. A také hokejové hnutí se do boje proti zákeřnému soupeři přidává. Startuje totiž druhý ročník projektu O Kapku lepší hokej. V něm se kluby i hráči Tipsport extraligy, Chance ligy a národního týmu spojí s Nadačním fondem Kapka naděje, aby dohromady pomohli dětem s poruchami krvetvorby.
3.2.Vrchlabí porazilo kladenské RytířeVRC - KLA 4:2, 17.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se rozjížděl pozvolně, oba celky se vzájemně oťukávaly. Ale první velkou šanci využil vrchlabský David Chalupa na začátku čtvrté minuty, kdy prostřelil Košarišťana. Další gól následoval v 33. minutě, kdy skóre srovnal Nicolas Hlava, ale domácí se ozvali ve 40. minutě a do vedení je poslal Michal Pochobradský. Dvoubrankové vedení zajistil ve 43. minutě Matouš Kratochvil. O sedm minut později opět kladenští snížili skóre na 3:2. Minutu před koncem zápasu poslali kladenští Košarišťana na střídačku a v power-play se do prázdné branky trefil Patrik Urban a vrchlabští tak vyhráli 4:2.
2.2.Vrchlabí na svém ledě přivítá hokejisty KladnaTRE - VRC 5:2, 25.kolo | Raina TomanováV dalším utkání se proti sobě postaví domácí HC Stadion Vrchlabí a Rytíři z Kladna. Pro oba týmy to bude první setkání na ledě v letošní sezoně, navíc se zápas bude vysílat na stanici ČT sport, takže se čeká velká atraktivita zápasu. Oba soupeři mají shodně 50 bodů, Kladno je až za Vrchlabím jen kvůli skóre.
30.1.Z Třebíče odjíždíme s prázdnouTRE - VRC 5:2, 25.kolo | Raina TomanováTeprve druhá prohra od začátku ledna. To je skóre pro vrchlabský tým, který dnes z Třebíče odjel s pětibrankovým přídělem, na který dokázal reagovat jen dvěma góly. Rozhodla poslední třetina, ve které Horácká Slavia vstřelila tři branky.
28.1.V sobotu zajíždí Vrchlabí do TřebíčeTRE - VRC 5:2, 25.kolo | Raina TomanováPoslední lednový zápas se odehraje na třebíčském ledě. Vrchlabí tam zajíždí k 25. kolu. Oba soupeři se již v této sezoně setkali, Vrchlabí odešlo se třemi body za výhru 4:2. HC Stadion je aktuálně na prvním místě v tabulce s 50 body, Třebíč se usadila na místě pátém a na kontě má 46 bodů.
27.1.Body zůstávají ve VrchlabíVRC - SOK 5:2, 14.kolo | Vendula SahánkováZápas začal v poměrně svižném tempu a již ve čtvrté minutě skóroval Ján Niko. Následoval gól Tomáše Nouzy v desáté minutě a necelé tři minuty před koncem třetiny skóroval Ondřej Machala. Ve druhé třetině se lépe dařilo hostům, jež za Soukupova záda vstřelili dva góly. Třetí třetina zase přála domácím, kdy zvedli na konci skóre o dvě branky zásluhou Heřmana a Chalupy.
26.1.V dalším zápase přivítáme SokolovVRC - SOK 5:2, 14.kolo | Vendula SahánkováVe středečním zápase na domácí půdě přivítáme HC Baník Sokolov v dohrávce 14. kola.
25.1.Vrchlabí Frýdek-Místek vyprovodilo devíti brankamiVRC - FRM 9:0, 26.kolo | Raina Tomanová26. kolo odehrálo Vrchlabí na vlastním ledě, kde přivítalo Frýdek-Místek. V tomto zápase ale Rysi ani jednou neskórovali, naopak dostali celkem devět branek. HC Stadionu se povedla hlavně prostřední část, ve které dokázali vstřelit pět gólů.
24.1.Vrchlabí se doma představí proti Frýdku-MístkuVRC - FRM 9:0, 26.kolo | Raina TomanováDalší zápas odehraje HC Stadion v pondělí, tentokrát odehraje 26. kolo. Postaví se proti Frýdku-Místku. Soupeř domácího týmu je v tabulce na 16. místě, na kontě má pouhých 22 bodů. Oproti tomu Vrchlabí postupuje stále výš, chlubí se třetím místem a 44 body.
23.1.Z ostravské Poruby vezeme tři body!POR - VRC 2:5, 23.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí má za sebou další zápas, který dopadl vítězně. V utkání proti Porubě rozhodla hlavně první třetina, během které Vrchlabí vstřelilo tři branky, zatímco domácí pouze jednu. Ve druhé části se Poruba sice dotáhla na rozdíl jediného gólu. Třetí třetina přinesla další dvě branky v domácí síti. Vrchlabí nakonec zvítězilo 5:2 a z Ostravy veze tři body. Právě na Porubu nyní HC Stadionu chybí pouze bod.
22.1.Na slovíčko s Michalem MachačemLucie HorčičkováMichal Machač je jednadvacetiletý pardubický odchovanec, který v letošní sezóně nastupuje za náš vrchlabský A-tým. V loňské sezóně Michal nastoupil do několika zápasů za extraligové Pardubice, prvoligovou Jihlavu, Kadaň nebo Prostějov.
V rozhovoru s Michalem se dočtete, jak hodnotí středeční utkání se Slavií, nebo jak se mu líbí ve vrchlabském klubu.