HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 článků

26.9.Výsledkový servis mládeže - 38. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 38. týden (19.9.-25.9.2022).
24.9.Také druhý zápas skončil prohrou VrchlabíVRC - CHP 0:5, 2.kolo | Raina TomanováAni druhé kolo nedopadlo pro HC Stadion vítězně. Tentokrát se o výhru pokusil proti soupeři z Chomutova. Úvodní domácí zápas ale nedopadl podle představ, protože Vrchlabí nedokázalo vstřelit ani jednu branku. Naopak jich pět dostalo, takže si výhru nakonec připsali Piráti. Po dvou kolech je tak Vrchlabí bez bodu.
23.9.První domácí mistrovské utkání je tu!VRC - CHP 0:5, 2.kolo | Filip VedralV sobotu 24.9.2022 nás v 18:00 čeká první domácí mistrovské utkání této sezóny, kdy na vrchlabském ledě přivítáme soupeře z Chomutova.
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o., náš dlouholetý partner, který bude v příštím roce slavit 30 let od svého vzniku.
21.9.První ostrý zápas Vrchlabí nevyšelLET - VRC 6:2, 1.kolo | Raina TomanováPo úspěšné přípravě se HC Stadion postavil proti soupeři z Prahy, aby změřili své síly v prvním kole II. ligy. Bohužel pro vrchlabské hráče zápas nedopadl podle představ, protože hned po první třetině bylo skóre 3:1. Další tři branky Letňany přidaly v poslední části a zaslouženě tak berou tři body.
20.9.První mistrovské utkání odehrajeme v LetňanechLET - VRC 6:2, 1.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí nastoupí k prvnímu utkání na ledě Letců z Letňan.
Po stoprocentní přípravě je vrchlabský tým na sezónu výborně připraven, ale na začátek je ovšem nečeká vůbec jednoduché utkání.
19.9.Videorozhovor s trenéry a kapitánem A-týmu Lucie HorčičkováTrenéři A-týmu Tomáš Jirků a Petr Hlaváč přináší společně s novým kapitánem Patrikem Urbanem videorozhovor, a zároveň pozvánku na první domácí mistrovské utkání, kde například hodnotí složení týmu a přípravu, nebo představují své ambice do nové sezóny.
18.9.Výsledkový servis mládeže - 37. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 37. týden (12.9.-18.9.2022).
18.9.Známe nového kapitána a jeho asistenty pro sezónu 2022/2023Lucie HorčičkováV tomto týdnu si kabina zvolila nového kapitána a jeho asistenty.
Kapitánem pro sezónu 2022/2023 bude útočník Patrik Urban, který je i v týmu služebně nejstarší, a jeho asistenti budou útočník Tomáš Bláha a obránce Ján Bendík.
18.9.Změny v herním modelu II. ligyLucie HorčičkováJednání o formátu letošní II. ligy je u konce. Po definitivním odstoupení Kadaně výkonný výbor ČSLH schválil model se dvěma skupinami a odsouhlasil přelosovaný rozpis zápasů v základní části, o kterém jsme vás již informovali a máme ho uvedený na našem webu.
16.9.Zhodnocení přípravy očima Filipa MoníkaFilip VedralPrvní, kdo hodnotí přípravu před nadcházející sezónou, je útočník Filip Moník.
Filipovi se v přípravě velmi dařilo. Připsal si 4 góly a 8 asistencí.
14.9.I sedmá příprava dopadla na výbornouDEC - VRC 1:2, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí je v letošní přípravě naprosto famózní. V sedmi zápasech si dokázal poradit s pěti soupeři. Ve středečním zápase to byli Medvědi z Děčína, kteří padli. Vrchlabí od nich odjelo s výsledkem 2:1 a příští týden už se začne naostro.
13.9.Ukončí HC Stadion přípravu vítězstvím nad Děčínem?DEC - VRC 1:2, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí ve středu ukončí přípravou část, ve které má zatím stoprocentní úspěšnost. Posledním zápasem proti Děčínu už bude jen pilovat sestavy a kombinace, aby se o týden později mohlo Vrchlabí v plné síle postavit proti Letcům z Letňan.
12.9.Výsledkový servis mládeže - 36. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám první výsledkový servis mládeže letošní sezóny, a to za 36. týden (5.9.-11.9.2022).
9.9.NHL Global Fan Tour ve VrchlabíLucie HorčičkováVe čtvrtek 15.9.2022 se na vrchlabském náměstí T.G. Masaryka uskuteční jedinečná akce NHL Global Fan Tour!
7.9.Hronov odjíždí s nášupem sedmi branekVRC - HRO 7:2, 0.kolo | Raina TomanováPředčasně ukončený zápas má za sebou HC Stadion Vrchlabí, který na domácím ledě porazil hosty z Hronova poměrem 7:2. O vítězi vlastně rozhodla hned první třetina, kterou domácí vyhráli 4:0. Utkání pak bylo ukončené již v 54. minutě kvůli nadměrné tvrdosti.
6.9.Poslední přípravné utkání na domácím ledě odehrajeme proti HronovuVRC - HRO 7:2, 0.kolo | Lucie HorčičkováV předposledním přípravném utkání, a zároveň posledním na domácím ledě, vyzveme ve středu 7.9.2022 HC Wikov Hronov.
Týmy se v přípravě setkají již podruhé. První vzájemné utkání se odehrálo na hronovském ledě, odkud si Vrchlabí odvezlo výhru 4:3.
5.9.Na novou sezónu se připravuje i naše mládež!Lucie HorčičkováV sobotu 4.9. odehrála přípravka na domácím ledě přátelské utkání s Turnovem. Dále se jedna skupina mladších žáků vydala na turnaj do České Lípy a druhá do Kolína.
V neděli sehráli starší žáci turnaj ve Dvoře Králové nad Labem a na našem zimním stadionu mezitím proběhly dva všesportovní turnaje - jeden pro ročníky 2013 a druhý pro mladší žáky.
Přinášíme několik fotek z víkendových přátelských utkání a turnajů.
1.9.Pátá příprava = pátá výhraVRC - LET 4:0, 0.kolo | Jan PřikrylV pátém přípravném utkání narazil HC Stadion na Letce z Letňan, kteří dorazili do Krkonoš v neúplné sestavě. Vrchlabí si tak i díky tomuto faktoru připsalo pátou výhru v řadě v poměru 4:0. O branky se postarali Filip Moník, Ondřej Chrtek, David Chalupa a Patrik Urban.
31.8.Z Hronova vezeme výhruHRO - VRC 3:4, 0.kolo | Jan PřikrylK dalšímu přípravnému utkání cestoval HC Stadion na led Hronova. Po první vyrovnané třetině patřila prostřední část Vrchlabí. V poslední třetině už jen domácí korigovali na rozdíl jediné branky. Za hosty skórovali 2x Duchan, Krsek a Moník.
31.8.Druhý domácí zápas bude proti Letcům z LetňanVRC - LET 4:0, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu nastoupí Vrchlabí po delší době na domácím ledě. Na něm se představí proti mužstvu z Letňan. Pro HC Stadion to bude již pátý zápas, ale podruhé se představí doma. V posledním odehraném zápase vyhrál 4:3, a to zajížděl do Hronova.
30.8.Další přípravný zápas odehrajeme v HronověHRO - VRC 3:4, 0.kolo | Filip VedralVrchlabí se chystá na svůj už čtvrtý přípravný zápas před novou sezónou. S třemi výhrami v zádech se postaví proti týmu z Hronova.
26.8.Vrchlabí v neúplném zápase uspělo v JablonciJAB - VRC 1:2, 0.kolo | David SchlegelHokejisté Vrchlabí nedohráli čtvrteční přípravný zápas v Jablonci, když po dvou třetinách bylo utkání za stavu 1:1 pro silnou mlhu ukončeno. Místo třetí třetiny se jely jen samostatné nájezdy, v nichž Vrchlabští dominovali.
24.8.Ke třetímu duelu zavítáme do JablonceJAB - VRC 1:2, 0.kolo | Filip VedralVrchlabí má za sebou již dva vítězné zápasy v přípravě na novou sezónu. Po úterní výhře na ledě pardubického "B" týmu jsou naši hráči silně nabuzení. Vítěznou šňůru budou chtít natáhnout i při odvetném utkání na ledě Vlků z Jablonce.
23.8.I ve druhém přípravném zápase Vrchlabí zvítěziloDYB - VRC 3:4, 0.kolo | Raina TomanováDalší přípravný zápas má HC Stadion za sebou a i tentokrát dopadl vítězně. Už to ale nebylo tak jednoznačné jako proti Jablonci. První dvě třetiny byly, co se týče branek, vyrovnané, ale v té poslední dvakrát skórovali hosté, a těsnou výhrou 3:4 tak porazili Dynamo Pardubice "B".
22.8.Vrchlabí nastoupí k dalšímu přáteláku proti pardubickému "B"DYB - VRC 3:4, 0.kolo | Raina TomanováVrchlabí má před sebou již druhý přátelský zápas v nové sezoně. V prvním si snadno poradil s jabloneckými Vlky 6:0 a zároveň tak udržel čisté konto. V dalším zápase se postaví proti Pardubicím, jejichž tým "B" nastoupí v letošní sezoně v Chance lize.
20.8.Zhodnocení hokejového kempu pro ročníky 2015-2017Lucie HorčičkováOd středy 17.8. do soboty 20.8. proběhl poslední letošní hokejový kemp, který byl určen pro ročníky 2015-2017.
Hlavní trenér René Mach přináší zhodnocení těchto čtyř dní.
16.8.Stadion porazil Vlky z Jablonce!VRC - JAB 6:0, 0.kolo | Daniela UdatnáHC Stadion Vrchlabí v prvním přípravném utkání porazil soupeře z Jablonce 6:0. Góly dávali Filip Moník, Ondřej Chrtek, Ondřej Štembera, Jakub Tatar, Adam Jirků a Patrik Urban.
15.8.První přátelské utkání letošní sezóny je tu!VRC - JAB 6:0, 0.kolo | Lucie HorčičkováUž v úterý 16.8.2022 nás čeká první přátelské utkání. Od 18:00 se na domácím ledě postavíme po dvou letech Vlkům z Jablonce nad Nisou.
13.8.Další posilou do útoku je Filip KrsekFilip Vedral Další posilou A-týmu je třiadvacetiletý útočník Filip Krsek.
Filip prošel ve Vrchlabí mládežnickými kategoriemi a v juniorském věku odešel do Litvínova. Za náš A-tým ale ještě nenaskočil. V minulé sezóně nastupoval za Novou Paku, kde si v 39 zápasech připsal 37 bodů za 11 gólů a 26 asistencí.
11.8.Zhodnocení hokejového kempu pro ročníky 2013-2014Lucie HorčičkováOd pondělí 8.8. do čtvrtka 11.8. proběhl další hokejový kemp, tentokrát pro ročníky 2013-2014.
Hlavní trenér David Chalupa přináší zhodnocení těchto čtyř dní.