HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

Posledních 30 článků

17.9.Vrchlabí se vydá do nedalekého Dvora KrálovéDKL - VRC, 3.kolo | Raina TomanováTřetím kolem pokračuje letošní sezóna 2. ligy. Vrchlabí se tentokrát předvede na ledě Dvora Králové, který má za sebou již dvě mistrovská utkání. Vrchlabí mělo první kolo volno a první zápas odehráli vrchlabští v sobotu.
14.9.Pojď hrát hokej Daniela UdatnáPřijďte v sobotu 28.9.2019 v 9:00 do vrchlabské DD Elektromont arény na akci Týden hokeje
14.9.Body zůstávají v Krkonoších!VRC - BIL 6:5, 2.kolo | Vendula SahánkováV prvním zápase letošní sezóny uspěl domácí celek v prodloužení 6:5. V první třetině padl jediný gól a to na straně soupeře, kdy jej ve dvanácté minutě vstřelil Jaroslav Šimeček. Druhá třetina byla již gólově vyrovnaná, na obou stranách padly tři branky. Třetina končila současným vyloučením dvou domácích a dvou hostů. Hned na začátku třetí třetiny padl další gól do domácí branky, ale vrchlabští se nedali a zakončili vyrovnáním stavu. O výsledku tak rozhodlo prodloužení a gól Jaroslava Bednáře.
12.9.Letošní sezonu zahájí Vrchlabí druhým kolemVRC - BIL 6:5, 2.kolo | Raina TomanováV prvním středečním kole měl HC Stadion volno, v tom druhém přivítá na svém ledě soupeře z Bíliny. Draci padli v prvním kole na vlastním ledě proti Děčínu 1:5.
11.9.Další krátké vyjádření k sestavě A-týmuLucie HorčičkováJiří Jakubec přináší další informace ohledně sestavy našeho A-týmu pro sezónu 2019/2020 a také Vás zve na konferenci s hráči a vedením A-týmu, která se uskuteční ve čtvrtek 12.9.2019 od 17 hodin v restauraci Gól na ZS. Za vedení by měl být přítomen Jiří Jakubec - sport.manažer a jednatel, Václav Baďouček - hlavní trenér a za hráče Petr Sýkora, Jakub Soukup, Ján Bendík, Patrik Urban a Martin Vágner. Kapacita bude omezena počtem míst v restauraci na cca 40 - 50 účastníků (20 míst je blokováno pro fanclub). Pokud Vás cokoliv zajímá, přijďte se zeptat.
4.9.Stadion porazil Vlky z JablonceVRC - JAB 7:3, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu přátelskému zápasu přijeli na vrchlabský stadion Vlci z Jablonce. První vzájemný zápas skončil v Jablonci výhrou hostů 4:1. I tentokrát se vrchlabským dařilo, první i druhá třetina skončila stejným poměrem 3:1 pro domácí. Ve třetí části oba týmy vstřelily po jedné brance a domácí zvítězili poměrem 7:3.
3.9.Průběh přípravy A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší krátké vyjádření k dosavadnímu průběhu sezóny/přípravy A-týmu.
3.9.Ve středu přivítáme doma jablonecké VlkyVRC - JAB 7:3, 0.kolo | Vendula SahánkováVe středečním zápase přivítá HC Stadion na domácím ledě HC Vlci Jablonec nad Nisou. V loňské sezóně se vrchlabský Stadion s jabloneckými Vlky setkal v základní části ve čtyřech zápasech, kdy ve třech vyhrál HC Stadion a jednou HC Vlci.
3.9.HC Stadion porazil Dvůr až v prodlouženíVRC - DKL 2:1, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu přátelskému zápasu nastoupil HC Stadion proti Dvoru Králové. V první třetině diváci neviděli ani jednu branku, v dalších dvou padly pouze dvě, každá do jedné branky. Zápas tedy dospěl do prodloužení. V něm byli úspěšnější domácí hráči, vítěznou branku vstřelil Dvořák.
1.9.Na slovíčko s Kubou Moníkem...Lucie HorčičkováJakub Moník je dvacetiletý obránce, který se svou hokejovou kariérou začal ve svém rodném Vrchlabí. Poté ale odehrál několik sezón za dorost a juniorku v Hradci Králové, odkud se opět vrátil do Vrchlabí.
V rozhovoru Kuba zhodnotil přípravná utkání A-týmu, která doposud náš tým odehrál a také prozradil, jak probíhalo soustředění naší mládeže, které proběhlo od 26. do 30. srpna na Liščí farmě ve Vrchlabí.
1.9.Vrchlabí nastoupí proti Dvoru KrálovéVRC - DKL 2:1, 0.kolo | Raina TomanováV pěti přípravných zápasech pouze jediná výhra - to je prozatimní vizitka HC Stadionu, který na domácím ledě v úterý přivítá "souseda" ze Dvora Králové.
HC Rodos má za sebou zatím tři přátelská utkání, dvě z nich skončila vítězně.
29.8.I druhý zápas se Šumperkem skončil prohrou VrchlabíVRC - SUM 2:4, 0.kolo | Raina TomanováDruhý přátelský zápas před domácím publikem a znovu prohra. Tentokrát se HC Stadion ukázal na svém ledě proti Drakům ze Šumperka, kterým chtěl oplatit vysokou prohru na jejich hřišti. Proti tomuto soupeři se ale vrchlabským hráčům nedaří. Ačkoliv dokázali ve třetí třetině vyrovnat, Draci zabrali a nakonec brali vítězství 4:2.
28.8.Vrchlabí se po delší době představí domaRaina TomanováHC Stadion Vrchlabí nastoupí po třech venkovních utkáních před domácími fanoušky pro Drakům.
Draci ze Šumperka přijedou potvrdit formu a proti Vrchlabí si zahrají odvetný zápas. Na rozdíl od Vrchlabí mají lepší vítěznou bilanci.
27.8.Online nákup vstupenek a permanentekLucie HorčičkováJak už jste si mohli všimnout, letošní novinkou je nový systém vstupenek a s ním i on-line nákup vstupenek a permanentek. Návod na on-line nákup nalezte níže.
Od čtvrtka 29.8.2019 bude zahájen prodej permanentek na sezónu 2019/2020, který bude probíhat při domácích utkáních v místech našeho fan shopu přímo na zimním stadionu. Tam rovněž vyměníte svůj on-line zakoupený voucher na permanentku za permanentku.
25.8.Na slovíčko s Davidem Chalupou...Lucie HorčičkováDavid Chalupa je dvaadvacetiletý útočník, který do vrchlabského klubu přišel z hradecké juniorky. Ve Vrchlabí má za sebou již dvě odehrané sezóny a působí zde také jako trenér mládeže.
V rozhovoru David zhodnotil loňskou sezónu A-týmu, 2 týdny hokejového campu pro ročníky 2005-2009 a 2010-2012, které proběhly na začátku srpna a prozradil, co čeká naší mládež na letošním soustředění, které začíná již v pondělí 26. srpna 2019.
22.8.Ze Šumperka si HC Stadion veze sedm obdržených branekSUM - VRC 7:1, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu přátelskému utkání zajížděl HC Stadion do Šumperka. Draci byli na svého soupeře připraveni. Rozhodla hned první třetina, ve které domácí zvítězili poměrem 4:1. V těch dalších hosté už nedokázali dát ani branku a domácí se tak radovali z vítězství 7:1. Jedinou branku Vrchlabí vstřelil Filip Moník.
21.8.Vrchlabí zavítá do ŠumperkaSUM - VRC 7:1, 0.kolo | Raina TomanováVe čtvrtek Vrchlabí zajíždí do Šumperka, kde se představí proti domácím Drakům. Ti mají za sebou již několik přátelských utkání - čtyři zápasy odehráli v rámci Poháru RT Torax.
20.8.HC Stadion zvítězil nad Vlky z JablonceJAB - VRC 1:4, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí zajížděl v úterý večer k soupeři do Jablonce nad Nisou. Vlci s Vrchlabím zahájili sérii přátelských utkaní a před domácími fanoušky prohráli poměrem 1:4. Jedinou branku domácích vstřelil v 53. minutě Čechura.
19.8.Další přátelský zápas Vrchlabí odehraje v JablonciJAB - VRC 1:4, 0.kolo | Raina TomanováK již třetímu přátelskému utkání nastoupí v letošní sezoně HC Stadion Vrchlabí. Přípravu zahájil proti soupeři PSK Sakhalin, kterému podlehl 8:4. Krkonošský tým padl také proti nováčkovi v lize Nové Pace, na jejímž ledě prohrál v prodloužení 3:4.
18.8.Na slovíčko s Karolínou Erbanovou...Lucie HorčičkováDo svého vůbec prvního sportovního působiště, na zimní stadion do Vrchlabí, se letos vrací další výrazná osobnost. Je jí olympijská medailistka Karolína Erbanová, která se po ukončení sportovní kariéry snaží zakotvit v civilním životě. Bez sportu a bez ledu se jí zůstat nechce a chce předávat své bohaté zkušenosti mladým hokejovým talentům, kteří ve Vrchlabí vyrůstají.
14.8.Také druhý přípravný zápas se Stadionu nepovedlNPK - VRC 4:3, 0.kolo | Raina TomanováDva dny po prohře proti ruskému týmu se HC Stadion Vrchlabí postavil proti soupeři, který je v lize nováčkem - Nové Pace. První třetinu vyhráli domácí, ve druhé vrchlabský tým zabral a zvítězil 2:0. Nová Paka ale srovnala krok, šest vteřin před koncem vyrovnala na 3:3 a v prodloužení dokázala dát vítěznou branku.
13.8.Druhé přípravné utkání odehraje HC Stadion proti Nové PaceNPK - VRC 4:3, 0.kolo | Vendula SahánkováK druhému přípravnému utkání zajede HC Stadion Vrchlabí již zítra 14.8.2019 do Nové Paky, kde se poprvé setká s nováčkem 2. ligy a bude se tak moct s tímto soupeřem seznámit.
12.8.První přátelský zápas se domácím nepovedlVRC - SAK 4:8, 0.kolo | Raina TomanováŽe přijel těžký soupeř, bylo jasné hned po první třetině, kterou PSK Sakhalin vyhrál poměrem 5:1. Vrchlabí se sice snažilo držet krok se soupeřem, ale i druhou třetinu domácí prohráli. Dvě branky vstřelil HC Stadion ve třetí části, ale ani tak to na výhru nestačilo a zápas pro něj skončil prohrou 4:8.
11.8.HC Stadion se letos poprvé představí před domácími diváky proti exotickému soupeřiVRC - SAK 4:8, 0.kolo | Raina TomanováPrvní přátelské utkání čeká HC Stadion Vrchlabí proti týmu ze zahraničí. PSK Sakhalin je mančaft, který se skládá především z ruských hokejistů. Je účastníkem asijské ligy a proti HC Stadionu se představí poprvé.
11.8.Na slovíčko s Jirkou Hozákem...Lucie HorčičkováJirka Hozák je dvaadvacetiletý útočník, který se svou hokejovou kariérou začínal na Spartě. Poté nastoupil za Prostějov, kde strávil dvě sezóny. Ve Vrchlabí má za sebou zatím odehranou jednu sezónu.
Níže se můžete dočíst, jak Jirka trávil volný čas v mimosezóně nebo jak hodnotí výkon našeho A-týmu v přátelském fotbalovém utkání proti FC Vrchlabí "B", se kterým se utkal minulý pátek.
10.8.Informace k sestavě A-týmu na přátelská utkání...Lucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec a hlavní trenér A-týmu Václav Baďouček přináší několik slov k nadcházejícím přátelským utkáním a k složení našeho A-týmu.
4.8.Na slovíčko s Tomášem Bláhou...Lucie HorčičkováTomáš Bláha je třicetiletý útočník, který hraje za Vrchlabí již od sezóny 2013-14. V klubu také působí jako hlavní trenér starších žáků.
V krátkém rozhovoru Tomáš prozradil, kam se např. v červenci vydal na dovolenou nebo na kterého soupeře se v této sezóně nejvíce těší.
28.7.Na slovíčko s Patrikem Urbanem...Lucie HorčičkováDalším hráčem, který bude i nadále oblékat vrchlabský dres je Patrik Urban. Patrik je pětadvacetiletý útočník, který ve Vrchlabí působí již od sezóny 2014/2015.
V rozhovoru Patrik zhodnotil nový herní model a prozradil, jak tráví léto.
22.7.Celkové shrnutí situace v A-týmu...Daniela UdatnáJiří Jakubec, sportovní manažer klubu, Vás seznámí s celkovou situaci v našem A-týmu před letošní sezónou.