HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 článků

25.1.Vrchlabí Frýdek-Místek vyprovodilo devíti brankamiVRC - FRM 9:0, 26.kolo | Raina Tomanová26. kolo odehrálo Vrchlabí na vlastním ledě, kde přivítalo Frýdek-Místek. V tomto zápase ale Rysi ani jednou neskórovali, naopak dostali celkem devět branek. HC Stadionu se povedla hlavně prostřední část, ve které dokázali vstřelit pět gólů.
24.1.Vrchlabí se doma představí proti Frýdku-MístkuVRC - FRM 9:0, 26.kolo | Raina TomanováDalší zápas odehraje HC Stadion v pondělí, tentokrát odehraje 26. kolo. Postaví se proti Frýdku-Místku. Soupeř domácího týmu je v tabulce na 16. místě, na kontě má pouhých 22 bodů. Oproti tomu Vrchlabí postupuje stále výš, chlubí se třetím místem a 44 body.
23.1.Z ostravské Poruby vezeme tři body!POR - VRC 2:5, 23.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí má za sebou další zápas, který dopadl vítězně. V utkání proti Porubě rozhodla hlavně první třetina, během které Vrchlabí vstřelilo tři branky, zatímco domácí pouze jednu. Ve druhé části se Poruba sice dotáhla na rozdíl jediného gólu. Třetí třetina přinesla další dvě branky v domácí síti. Vrchlabí nakonec zvítězilo 5:2 a z Ostravy veze tři body. Právě na Porubu nyní HC Stadionu chybí pouze bod.
22.1.Na slovíčko s Michalem MachačemLucie HorčičkováMichal Machač je jednadvacetiletý pardubický odchovanec, který v letošní sezóně nastupuje za náš vrchlabský A-tým. V loňské sezóně Michal nastoupil do několika zápasů za extraligové Pardubice, prvoligovou Jihlavu, Kadaň nebo Prostějov.
V rozhovoru s Michalem se dočtete, jak hodnotí středeční utkání se Slavií, nebo jak se mu líbí ve vrchlabském klubu.
22.1.Do Poruby zajíždí Vrchlabí odehrát 23. koloPOR - VRC 2:5, 23.kolo | Raina TomanováS Porubou se HC Stadion už jednou setkal, a to na konci září, kdy se hrálo šesté kolo. Vrchlabí dokázalo zvítězit nad soupeřem těsně 3:2 hlavně díky první třetině, ve které dokázalo vstřelit dvě branky, zatímco Poruba žádnou.
20.1.HC Stadion bere se Slavií dva bodyVRC - SLA 2:1, 22.kolo | Raina TomanováV první třetině branka nepadla. Ve druhé části se v přesilové hře prosadil domácí Linhart. Slavia dokázala vyrovnat osmadvacet vteřin před koncem zásluhou Kuťáka. Prodloužení rozhodl v poslední vteřině Heřman a dva body bere Vrchlabí.
19.1.Ve středu se doma postavíme proti SlaviiVRC - SLA 2:1, 22.kolo | Raina TomanováPo delší pauze se HC Stadion opět postaví na led. Proti němu se představí HC Slavia, se kterou Vrchlabí odehraje druhý zápas v letošní sezoně. První utkání sehráli lépe domácí slávisté, kteří zvítězili v samostatných nájezdech 4:3.
16.1.Z Litoměřic vezeme nakonec dva bodyLTM - VRC 3:4, 21.kolo | Raina TomanováSkóre utkání otevřel HC Stadion, Litoměřice ale brzy srovnaly a navíc otočily zápas ve svůj prospěch hned ve druhé třetině. Nakonec ale hosté dokázali v poslední minutě třetí třetiny vyrovnat a zápas se dostal až do samostatných nájezdů. V nich bylo úspěšnější Vrchlabí a odvezlo si dva body.
15.1.Za dalším zápasem do LitoměřicLTM - VRC 3:4, 21.kolo | Vendula SahánkováZa utkáním 21. kola vyjedou vrchlabští na led HC Stadion Litoměřice, kde se utkají v druhém společném letošním zápase.
13.1.Vrchlabští vybojovali další tři bodyVRC - AZ 5:3, 20.kolo | Vendula SahánkováZápas začal lépe pro hosty, když se po deseti minutách dostali do dvoubrankového vedení. Domácí ještě do konce první třetiny zásluhou Nouzy, Machaly a Urbana otočili na 3:2. Ve druhé třetině padla jediná branka a tou zvýšil náskok domácích Martin Heřman. Ve třetí třetině padlo po jedné brance na obou stranách, když nejprve snížil za Havířov Jan Kloz. Na domácí straně pečetil dvoubrankové vítězství do prázdné branky svým druhým gólem v utkání Martin Heřman.
12.1.Na slovíčko s Davidem ChalupouLucie HorčičkováDavid Chalupa je třiadvacetiletý útočník, který do vrchlabského klubu přišel z hradecké juniorky. Ve Vrchlabí hraje již od roku 2017 a působí zde také u mládeže jako hlavní trenér 3.třídy.
V rozhovoru David např. zhodnotil obě utkání se Vsetínem nebo popsal, jak momentálně probíhají tréninky mládeže.
12.1.Ve 20. kole se utkáme s AZ Heimstaden HavířovVRC - AZ 5:3, 20.kolo | Vendula SahánkováVe středečním zápase 20. kola přivítáme na krkonošském ledě soupeře z Havířova. V minulém duelu vrchlabští podlehli AZ Heimstaden Havířov 1:3, kdy jedinou branku za vrchlabské vstřelil Ondřej Vála v desáté minutě.
11.1.HC Stadion nestačil na soupeře ze VsetínaVRC - VSE 2:3, 2.kolo | Raina TomanováPoprvé v letošním roce Vrchlabí klopýtlo a nechalo na svém ledě body soupeři. Vsetín jasně ovládl hned první třetinu, když vstřelil tři góly. Ve druhé neskóroval ani jeden z týmů, ve třetí se zase prosadili jen domácí. Ti ale vstřelili pouze dvě branky, které na soupeře nestačily. Vsetím tak bere všechny tři body.
10.1.Na domácí půdě přivítáme VHK ROBE VsetínVRC - VSE 2:3, 2.kolo | Vendula SahánkováV pondělním utkání se potkáme se stejným soupeřem jako v sobotu, VHK ROBE Vsetín, pouze s tím rozdílem, že budeme hrát na domácí půdě. Jedná se o dohrávku druhého kola.
9.1.Hokejisté vezou 3 body z ValašskaVSE - VRC 2:4, 19.kolo | Vendula SahánkováÚvod utkání patřil vrchlabskému celku, který po pěti minutách vedl již o dvě branky. Domácí se snažili srovnat, což se jim povedlo v 36. minutě, ale jejich radost netrvala dlouho. O necelou minutu později si vrchlabští vzali vedení zpět. Celý zápas byl zakončen technickým gólem, který rozhodčí přisoudil HC Stadionu.
8.1.Na slovíčko s Patrikem UrbanemLucie HorčičkováSedmadvacetiletého útočníka Patrika Urbana jistě vrchlabští fanoušci už nějakou dobu znají.
Za vrchlabský A-tým hraje Patrik již sedmou sezonu a zároveň v klubu působí jako trenér mládeže.
V novém rozhovoru Patrik zhodnotil nejen výkony týmu, ale např. i atmosféru v kabině.
8.1.K dalšímu zápasu vyrazíme do VsetínaVSE - VRC 2:4, 19.kolo | Raina TomanováNáš sobotní soupeř ze Vsetína je v tabulce na sedmém místě a na kontě má 27 bodů. Oproti tomu HC Stadion Vrchlabí se po výhře nad Přerovem vyhoupl až na třetí pozici a na kontě má bodů 31. Bodový rozdíl je tu ale minimálně a oba týmy mají stejné šance urvat tři body.
6.1.I druhý domácí zápas se Vrchlabí povedlVRC - PRE 5:2, 18.kolo | Raina TomanováDalší tři body do tabulky získal HC Stadion v zápase na domácím ledě proti Přerovu. Hned v první třetině si získal dvoubrankový náskok, Zubři ale nepříjemně dotahovali. Ve třetí třetině už byli úspěšní jen domácí a nakonec zvítězili poměrem 5:2. Vrchlabí se tak bodově dotáhlo na svého soupeře.
5.1.Na slovíčko s Matoušem KratochvilemLucie HorčičkováMatouš Kratochvil je šestadvacetiletý útočník pocházející z Přerova.
Jeho předchozím působištěm bylo Dynamo Pardubice, do kterého přešel z Přerova. Během své kariéry také odehrál několik zápasů za Zlín.
V rozhovoru Matouš zhodnotil pondělní utkání a prozradil několik věcí ze svého soukromí.
5.1.Další zápas odehrajeme proti PřerovuVRC - PRE 5:2, 18.kolo | Raina TomanováPo vítězném utkání proti Třebíči se HC Stadion postaví proti dalšímu soupeři na domácím ledě. Vyzve k souboji tým z Přerova. Se Zubrem se již v letošní sezoně utkal, a nakonec zvítězil kontumačně 5:0.
4.1.První letošní zápas se HC Stadionu povedlVRC - TRE 4:2, 8.kolo | Raina TomanováProti Horácké Slavii Třebíč se domácím hráčům dařilo. Povedlo se jim vstřelit tři branky, a až poté skórovali také hosté. Těm se ale podařilo vstřelit pouze dva góly, zatímco HC Stadion přidal ještě jeden. Důležité tři body do tabulky si tak zapsalo domácí Vrchlabí.
3.1.První zápas nového roku odehrajeme proti TřebíčiVRC - TRE 4:2, 8.kolo | Raina TomanováPo dlouhé vánoční pauze se HC Stadion představí doma proti Horácké Slavii Třebíč. S Třebíčí se letos Vrchlabí ještě nepotkalo, soupeř je na 11. místě v tabulce, zatímco HC Stadion se před Vánoci usadil na místě šestém. Mezi oběma týmy není velký bodový rozdíl.
3.1.Bezplatné sledování HokejkyTV i v lednu!Lucie Horčičková

Permanentkáři všech klubů Chance ligy, včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy i v lednu 2021 zdarma.
Ti, kteří si o svůj kód již napsali a přihlásili se s ním, žádný nový nepotřebují. Členství je automaticky prodlouženo.

V případě, že se Vám nejde na HokejkuTV připojit, neváhejte okamžitě kontaktovat přímo podporu HokejkyTV. Pouze oni Vám dokáží pomoct. Řešení je ideální okamžitě, kdy se nelze připojit nebo se přenos seká. Když sdělíte svou IP adresu a uživatelské jméno (ID), dokáží Vám obratem zjistit, zda je výpadek ve Vaší oblasti, nebo na Vašem přístroji.

12.12.Tři body zůstávají v KrkonošíchVRC - LTM 5:2, 4.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl ve svižném tempu, kdy sice úvodní branku vstřelili hosté, ale domácí se nenechali zahanbit a postupně vstřelili litoměřickému brankáři pět gólů. Až v závěrečné části zápasu se hostům podařilo vstřelit druhou branku, ale i tak body zůstaly v Krkonoších.
11.12.Poslední zápas letošního roku odehrajeme domaVRC - LTM 5:2, 4.kolo | Raina TomanováHC Stadion je po třinácti odehraných zápasech na sedmém místě v tabulce, na kontě má 22 bodů. Jeho soupeř z Litoměřic je v tabulce na čtvrtém místě od konce. Odehráno má také 13 utkání, ale na kontě jen 14 bodů. V letošní sezoně se ještě tyto týmy proti sobě nepostavily.
10.12.HC Stadion Vrchlabí pomáháLucie Horčičková
Vážení vrchlabští hokejoví příznivci,
tímto vás chceme oslovit s nápadem, který vzešel přímo z kabiny našeho A-týmu.
I v této nelehké době dokázali hráči a trenéři mezi sebou vybrat finanční prostředky, které chtějí poskytnout na dobročinné účely. Ke sbírce od kluků z kabiny přidá peníze i vedení HC Stadionu a naši věrní Supras, kteří se na tomto projektu také podílí.
Přemýšleli jsme, jak s vybranými penězi nejlépe naložit, a rozhodli jsme se, že do výběru příjemce letošní vánoční sbírky zapojíme i vás.

9.12.Změna podmínek pro sehrání mistrovských utkáníLucie HorčičkováSportovní manažer klubu, Jiří Jakubec, přináší několik slov ke změně podmínek pro sehrání mistrovských utkání.
9.12.Z Kolína odjíždíme bez bodůKOL - VRC 3:2, 16.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu zajížděl HC Stadion do nedalekého Kolína, který je stejně jako Vrchlabí letošním nováčkem soutěže. Kozlové dvakrát během zápasu ztratili vedení, HC Stadion dokázal držet krok. Do třetí části se vstupovalo za nerozhodnutého stavu 2:2 a gól už dokázali vstřelit jen domácí.
8.12.Na slovíčko s Tomášem JirkůLucie HorčičkováTomáš Jirků je devětadvacetiletý obránce, kterého jistě každý vrchlabský fanoušek dobře zná. V našem A-týmu zastává již třetí sezónu roli kapitána a kromě toho v klubu působí také jako šéftrenér mládeže.
V novém rozhovoru s Tomášem se můžete např. dočíst, jak hodnotí dosavadní výkony A-týmu, nebo jak vnímá nynější situaci okolo Covidu-19.
7.12.HC Stadion zajíždí ke Kozlům do KolínaKOL - VRC 3:2, 16.kolo | Raina TomanováPředposlední utkání tohoto roku se odehraje ve středu na kolínském ledě, kam Vrchlabí zajíždí. Vrchlabí po vítězném zápase v Šumperku poskočilo na sedmé místo v tabulce, Kozlové jsou s devíti body až šestnáctí. Soupeři se znají již z minulých sezon, kdy spolu hráli zápasy o soutěž níže.