HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Body pro šestku v divokém zápase s KolínemKRK - KOL 13:8, 5.kolo | Tomáš PavlíkŠestá třída na domácím ledě porazila tým z Kolína, když celkově padlo neuvěřitelných 21 branek. Střelecky se vyznamenal zejména Rychlovský se svými sedmi goly.
30.9.Suverenní výhra v NáchoděNAC - VRC 5:15, 4.kolo | Jana PoskerováVrchlabští hokejisté zajížděli ke 4.kolu Metuje do Náchoda. V první třetině nepodali zrovna přesvědčivý výkon, ale od 21. minuty převzali zápas do svých rukou. Druhou třetinu vyhráli poměrem 0:8 a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Konečný výsledek 5:15.
29.9.Metuje pokračuje v NáchoděNAC - VRC 5:15, 4.kolo | Jana PoskerováLetošní Metuje cup provází spousta neodehraných zápasů a vzhledem k časové tísni je pravděpodobné, že spousta výsledků bude řešena kontumací. Vrchlabským zrušili soupeři dva zápasy, z toho Paka nedorazila ani na náhradní termín.
28.9.Vrchlabí rozdrtilo Dvůr deseti gólyVRC - DKL 10:2, 2.kolo | Raina JarošováHC Stadion Vrchlabí si v pátečním utkání spravil chuť a porazil hosty ze Dvora Králové. Celkové skóre po 60 minutách bylo 10 gólů v brance královédvorských a pouze 2 v síti domácích. Vrchlabští fanoušci si tak konečně přišli na své.
27.9.V pátek krkonošské derby proti Dvoru KrálovéJana PoskerováPohár Metuje Cup provází v letošní sezoně řada nepříjemností a neodehraných zápasů, které vzhledem k začátku krjaské ligy již nelze nahradit. Po Chrudimi opět zrušila zápas Nová Paka.
27.9.Místo Nové Paky přivítáme Dvůr KrálovéRaina JarošováV pátek večer se odehraje utkání mezi domácím Stadionem Vrchlabí a týmem ze Dvora Králové, který nastoupí místo Nové Paky.
27.9.Osmáci dostali výprask na SlaviiSLA - KRK 9:2, 6.kolo | Tomáš PavlíkOsmá třída v kvalitním zápase s řadou nevyužitých šancí, dostala devět golů od Slavie.
27.9.Šestka hrála se Slavií stejně jako osmičkaSLA - KRK 9:2, 6.kolo | Tomáš PavlíkŠesťáci odehráli s pražským týmem vyrovnanou první třetinu. Poté se přestalo dařit střelecky a domací si utkání již v pohodě pohlídali.
26.9.Zápas proti Chrudimi ZRUŠENVRC - CHR 5:0, 3.kolo | RedakceTaké středeční zápas 26.9.2012 je z důvodů absence hráčů hostujícího klubu zrušen!!! O případném náhradním termínu či kontumaci vás budeme informovat.
25.9.Mladší dorost druhou výhru nepřidalKRK - TRE 4:6, 0.kolo | Tomáš PavlíkHráči mladšího dorostu nastoupili k utkání s Třebíčí na domácím ledě. Bohužel, i když vstřelili čtyři branky, tak si soupeř veze domů tři body.
25.9.Do Vrchlabí zavítá ChrudimVRC - CHR 5:0, 3.kolo | Raina JarošováVe středu večer se odehraje další zápas Metuje Cupu, ve kterém proti sobě uvidíme HC Stadion Vrchlabí, který bude hostit tým z Chrudimi. Určitě se bude jednat o důležitý zápas, vrchlabští hráči potřebují body.
24.9.Osmáci vezou výhru z KobryKOB - KRK 3:8, 4.kolo | Tomáš PavlíkOsmá třída se Kobry Praha nezalekla a osmi goly rohodla o osudu utkání.
23.9.Vrchlabí bez boduCHO - VRC 5:3, 0.kolo | Jana PoskerováVýjezdový zápas do Chocně skončil i přes úspěšné dvě třetiny, kdy hosté z Vrchlabí suverénně vedli, výhrou domácího Spartaku. Všechny rozhodující branky padly v přesilové hře domácích.
23.9.Pátá třída i napodruhé vítěznáKRK - TRB 5:3, 0.kolo | Tomáš PavlíkBorci páté třídy sehráli druhé kolo své soutěže a znovu vyhráli. Zpočátku vyrovnaný zápas s Třebechovicemi zlomili ve třetí třetině a mohou se těšit ze tří bodů.
23.9.Junioři prohráli i s KolínemKRK - KOL 1:2, 2.kolo | Tomáš PavlíkPo debaklu 1:6 od Hradce Králové junioři doma přivítali mužstvo TJ SC Kolín. Na úvodní branku soupeře ještě stihli rychle zareagovat, bohužel, ale po bezgólové druhé třetině v té třetí ještě jednou inkasovali a kolínští si vezou domu tři body.
22.9.Juniorka v Hradci podlehlaHKR - KRK 6:1, 1.kolo | Jana PoskerováVrchlabská juniorka sehrála první kolo soutěže v Hradci Králové, ale výsledek 6:1 není zrovna potěšitelným začátkem. Snad příští kolo přinese lepší bodový zisk.
22.9.Osmička hostila LetňanyKRK - LET 1:8, 3.kolo | Jana PoskerováV zápase na domácím ledě proti Letňanům se zadařilo pouze Havelcovi, který se stal autorem jediného gólu domácích hráčů.
22.9.Šestka se Kobry nebálaKOB - KRK 3:7, 4.kolo | Jana PoskerováHráči šesté třídy si přivezli velmi hezký výsledek z boje s Kobrou. Jejich příprava se zúročila a tři body jsou na kontě HC Krkonoše.
21.9.Stadion jede do ChocněJana PoskerováPrvní kolo Metuje cupu bylo přesunuto na 28.9.2012, na vrchlabské tedy čeká první zápas při obhajobě titulu v Chocni. Tým HC Spartak Choceň je zkušený soupeř a a dá se očekávat zajímavé utkání dvou vítězů krajské ligy.
19.9.Mladší dorost porazil JihlavuJIB - KRK 6:7, 0.kolo | Jana PoskerováObránci Kynčlovi se povedl zápas proti Jihlavě, z celkového počtu sedmi branek, si připsal tři. Soupeř na domácím ledě skóroval šest krát, ale vrchlabští byli úspěšnější a domů si odváželi tři body.
Další stránky
12>>