HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV srpnu 2014 vyšly tyto články:

4.8.Extraliga opět na ledě VrchlabíJana PoskerováMezi příprávnými zápasy domácího klubu budou mít vrchlabští fanoušci příležitost navštívit atraktivní utkání nejvyšší hokejové ligy.
5.8.U mládeže je pořád co dělat, tvrdí Tomáš BláhaJana PoskerováČtvrtou sezónu stráví v dresu Vrchlabí a třetí v dresu HC Stadion Tomáš Bláha. Kromě hokeje prezentuje v letní sezóně tým také v inlinu. Věčně usměvavý útočník, který své hokejové zkušenosti předává i vrchlabské mládeži, je dalším do party na rozhovor před začátkem mistrovských utkání.
12.8.Vrchlabské "A" mužstvo vyjelo na ledAlan ŠrámekV úterý 12. 8. 2014 se sešli hokejisté vrchlabského týmu poprvé na ledové ploše pod novým trenérským vedením.
13.8.Vrchlabí hlásí posilu do obranyAlan ŠrámekJiž včera jsme vám v článku zmiňovali brzké podepsání smlouvy klubu s rázným obráncem a právě dnes došlo k onomu podpisu smlouvy. Modrobílý dres bude v příští sezóně oblékat Jiří Jebavý.
17.8.Stadion zajíždí k prvnímu přípravnému utkání do KolínaKOL - VRC 5:3, 0.kolo | Alan ŠrámekPříprava na ledě je v plném proudu. V úterý 19.8.2014, tak zajíždí vrchlabský tým k prvnímu přípravnému utkání na horký led Kolína.
17.8.Hokejový camp HC KrkonošeJana PoskerováMládežnická sezóna se blíží rychlostí blesku a tak je potřeba, aby hráči byli co nejlépe připraveni. Po prázdninovém lenošení už HC Krkonoše naskočili do tréninkového vlaku.
18.8.Do obrany přibyl David SkočovskýJana PoskerováDalším novým hráčem, který bude oblékat vrchlabský dres, je obránce David Skočovský. Jak už jsme informovali, do vrchlabského kádru přichází z Hodonína.
19.8.Jiří Jebavý doufá, že se bude hokejem opět bavitAlan ŠrámekHráči Stadionu dnes odjíždí k prvnímu přípravnému utkání do Kolína. Společně s nimi odcestoval i Jiří Jebavý, který nám o sobě prozradil několik vět.
19.8.První přípravný zápas vyšel odchovancům VrchlabíKOL - VRC 5:3, 0.kolo | Jana PoskerováV úterý 19.8.2014 odjeli do Kolína sehrát první přípravný zápas hráči HC Stadion Vrchlabí. Trenérské duo Řeháček - Holeček tak mělo první příležitost vidět svůj tým ve 100% hokejovém nasazení proti silnému soupeři. Oproti hostům z Vrchlabí měl Kolín za sebou již tři utkání. Zápas skončil sice vítězstvím domácích, ale je to jen příprava.
20.8.Led je tady výborný, říká David SkočovskýAlan ŠrámekJiž před několika dny jsme přinesli v článku informaci o dalším hráči, který bude reprezentovat Stadion v příští sezóně. Ano, jedná se o obránce Davida Skočovského, který nám odpověděl na pár otázek.
21.8.Prodej permicJana PoskerováProdej permic začne na zimním stadionu ve Vrchlabí přípravným zápasem proti Jablonci. Čtěte pozorně informace.
24.8.Ve druhém přípravném utkání se HC Stadion představí na domácím leděVRC - JAB 4:3, 0.kolo | Raina TomanováPo prvním přátelském utkání proti Kolínu, ve kterém Kozlové překonali vrchlabské hráče poměrem 5:3, je na řadě další zápas před ostrým startem II. ligy. V úterý 26. srpna se na domácím ledě představí HC Stadion proti jabloneckým Vlkům.
25.8.Soustředění HC KrkonošeJana PoskerováHC Stadion Vrchlabí vyslal již potřetí své svěřence z HC Krkonoše na tradiční letní soustředění. Jedná se vlastně o intenzivní trénink, kde jde jak o fyzičku, tak o stmelení kolektivu. Také letos se přidali hráči ze Dvora a z Trutnova a jelo se ve dvou turnusech.
26.8.Domácí premiéru rozhodly až nájezdyVRC - JAB 4:3, 0.kolo | Alan ŠrámekAréna ve Vrchlabí se poprvé v letošní sezóně naplnila diváky, když na led Stadionu přijeli Vlci z Jablonce nad Nisou. Vyrovnané utkání dospělo až do samostatných nájezdů, kde vystřelil vítězství vrchlabského HC Tomáš Bláha.
27.8.Odveta s KolínemVRC - KOL 5:4, 0.kolo | Jana PoskerováV pátek 29.8. opět nastoupí na led vrchlabský tým HC Stadion, aby vrátil Kozlům z Kolína porážku z prvního přátelského utkání.
29.8.Domácí oplatili Kozlům porážkuVRC - KOL 5:4, 0.kolo | Raina TomanováV dnešním odvetném zápase proti Kolínu měli více štěstí domácí hráči. Po nepovedených prvních dvou třetinách v té poslední dokázali díky čtyřem brankám otočit stav utkání. Zápas však nakonec dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých se povedlo HC Stadion dvakrát překonal hostujícího Hermanna a připsalo si tak bod navíc.